کد خبر: 186909950
تاریخ انتشار: چهارشنبه 13 تير 1397
خانه » خبر گزاری ها » شبستان » ساعت کار ادارات مستقر در استان تهران مصوب شد؛ از ساعت ۶ تا ۱۴
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
بخشنامه استانداری تهران به کلیه دستگاه های اجرایی:

ساعت کار ادارات مستقر در استان تهران به استثناء مراکز خدمات رسان تا پایان تیرماه سال جاری از ساعت ۶ شروع و ساعت ۱۴ پایان می یابد.

به گزارش چی 24 به نقل از شبستان:

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران،ساعت کار ادارات مستقر در استان تهران به استثناء مراکز خدمات رسان تا پایان تیرماه سال جاری از ساعت ۶ شروع و ساعت ۱۴ پایان می یابد.

 

در بخشنامه استانداري تهران به کلیه دستگاه های اجرایی،دانشگاه ها و مراکز آموزشی و پژوهشی و کلیه نهادهای عمومی غیردولتی و شهرداری های استان آمده است:

 

براساس مصوبه هیئت وزیران موضوع مجوز تنظیم ساعت کار دستگاه های دولتی، ادارات، بانکها،شهرداری ها و سایر موسسات عمومی غیر دولتی با عنایت به تداوم شرایط خاص جوی و با توجه به ضرورت صرفه جویی و مدیریت مصرف برق بدینوسیله ساعت کار ادارات به استثناء مراکز خدمات رسان تا پایان تیرماه سال جاری از ساعت ۶ شروع و ساعت ۱۴ پایان می یابد.

 

ضروری است مسئولان محترم دستگاه های اجرایی،سازمان ها و نهادهای مستقر در استان تهران ضمن نظارت و تلاش جدی در خصوص کاهش مصرف انرژی دستگاه مربوطه، سیستم های سرمایش خود را در دمای ۲۵ درجه سانتیگراد تنظیم و حداکثر تا ساعت ۱۳.۳۰ خاموش نمایند.

 

ضمنا حسن انجام امور بر عهده بالاترین مقام دستگاه و از طریق مبادی ذیربط کنترل و نظارت خواهد شد.

پایان پیام/35

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین