کد خبر: 186912748
تاریخ انتشار: چهارشنبه 13 تير 1397
خانه » حواشی » ابنا » تا زمانی که این نظام بر ایران حاکم باشد اسرائیل احساس امنیت نخواهد کرد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
کارشناس سیاسی صهیونیستی:

یونی بن مناحیم از کارشناسان سیاسی رژیم صهیونیستی اظهار داشت که تا زمانی که این نظام بر ایران حاکم باشد اسرائیل احساس امنیت نخواهد کرد.

به گزارش چی 24 به نقل از ابنا:

به گزارش خبرگزاری اهل بیت (ع) ـ ابنا ـ یونی بن مناحیم کارشناس سیاسی صهیونیستی تأکید کرد که تل آویو از حمایت ایران از بشار اسد و پاکسازی جنوب سوریه از گروه های مسلح رنج می برد و این مساله سبب نگرانی رژیم شده است.

وی در یادداشت رسانه ای نوشت: پیروزی ارتش سوریه در جنوب این کشور سبب نگرانی شدید مقامات صهیونیستی و حتی شهرک نشینان شده است.

این کارشناس صهیونیستی افزود: جنگ در سوریه وارد مرحله جدیدی شده است و دمشق و همپیمانان آن در آستانه پایان حضور گروه های مسلح در درعا و قنیطره و سویداء تا مرز اردن هستند.

وی اظهار داشت: پیروزی بشار اسد رئیس جمهور سوریه بر معارضان و بازگشت ارتش به جنوب سوریه ضربه سختی به سیاست های اسرائیل به شمار می آید.

یونی بن مناحیم تصریح کرد: اسرائیل زمام امور را به دلیل رسیدن گروه های مقاومت و حزب الله و سپاه پاسداران اسلامی به منطقه مرزی در ارتفاعات جولان از دست داده است.

وی ادامه داد: پیروزی محور مقاومت سبب تحکیم حضور ایران در منطقه و افزایش نگرانی و سردرگمی در اسرائیل خواهد شد.

این کارشناس صهیونیستی پیش بینی کرد که روزهای بسیار سختی در انتظار رژیم در پرتو مقاومت ایران و عدم سرسپردگی آن به فشارهای آمریکایی و غربی خواهد بود.

وی خاطرنشان ساخت: هیچ راه حل دیپلماسی برای پایان مساله حضور همپیمانان ایران در مرز اسرائیل وجود ندارد و آمریکا نیز در این نگرانی و دلهره با اسرائیل مشارکت دارد.

یونی بن مناحیم گفت: اجرای شدیدترین تحریم ها علیه ایران نمی تواند تغییری در این معادله رقم بزند بلکه بر ایستادگی و مقاومت ایران و استفاده این کشور از شیوه های سخت تری علیه اسرائیل و همپیمانان آن می افزاید.

وی افزود: ایران بر اساس گشودن جبهه جدیدی در ارتفاعات جولان به علاوه جبه جنوب لبنان و غزه در حال فشار شدید بر اسرائیل است و تا زمانی که این نظام بر ایران حاکم باشد اسرائیل احساس امنیت نخواهد کرد.

..............

پایان پیام / 326

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین