کد خبر: 186925703
تاریخ انتشار: چهارشنبه 13 تير 1397
خانه » خبر گزاری ها » شبستان » افتتاح مرکز رسانه ای «امام علی» (ع) در نجف اشرف
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

دبیرکل آستان مقدس علوی (ع) از افتتاح مرکز رسانه ای امام علی(ع) خبرداد و توانایی کادر رسانه ای در مرقد امیرالمومنین(ع) در نجف اشرف را ستود.

به گزارش چی 24 به نقل از شبستان:

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی امام علی(ع)، «یوسف الشیخ راضی» دبیرکل آستان مقدس علوی به همزاه «رضوان صاحب» معاونش و اعضای شورای اداری آستان مقدس امام علی(علیه السلام) مرکز رسانه ای «امام علی» (علیه السلام) را با حضور گروههای رسانه ای و فنی در بخش رسانه افتتاح کردند.

 

یوسف الشیخ راضی گفت: افتتاح مرکز رسانه ای امام علی(علیه السلام) که با تلاش زیادی تاسیس شد، به کادر رسانه ای در مرقد امیرالمومنین در نجف اشرف تبریک می گوییم و امیدواریم در ارایه مطالب موفق باشیم و بتوانیم توانایی ارتقا در این سطح را که متناسب با آستان مقدس علوی باشد و انرژی و استعداد رسانه ای کارمندان را نشان می دهد، داشته باشیم.

 

از سوی دیگر، «فائق الشمری» عضو شورای اداری بخش رسانه گفت: ما به لطف خدا مرکز امام علی را پس از آماده سازی آن، افتتاح کردیم و این مرکز شعبه های مختلفی از جمله شعبه تولید متعلق به شبکه آستان مقدس علوی، شبعه مرکز مستند، شعبه روزنامه و سایر شعبه های مختصص رسانه ای و فنی را شامل می شود.

 

الشمری تاکید کرد: افتتاح این مرکز بسیاری حرفه ای است و همکاری و کمک در ارتقای سطح توانایی رسانه ای و فرهنگی کارمندان ادامه دارد.

پایان پیام/44

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین