کد خبر: 186927677
تاریخ انتشار: چهارشنبه 13 تير 1397
خانه » حواشی » خبرگزاری رسمی حوزه » ارزیابی اساتید متقاضی تدریس در مدارس علمیه خواهران گلستان
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

حوزه/معاون آموزش حوزه خواهران استان گلستان اعلام کرد: ارزیابی اساتید متقاضی تدریس در مدارس علمیه خواهران در شهرستان گرگان برگزار شد.

ارزیابی اساتید متقاضی تدریس در مدارس علمیه خواهران گلستان به گزارش چی 24 به نقل از خبرگزاری رسمی حوزه:
کد خبر: 454984 | تاریخ مخابره :۱۳۹۷/۴/۱۳ - ۱۷:۰۰ | سرویس: استان‌ها 42

ارزیابی اساتید متقاضی تدریس در مدارس علمیه خواهران گلستان
حوزه/معاون آموزش حوزه خواهران استان گلستان اعلام کرد: ارزیابی اساتید متقاضی تدریس در مدارس علمیه خواهران در شهرستان گرگان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» از گرگان، خانم زهرا جمالیزاده با اعلام این خبر گفت: جلسه بررسی و ارزیابی اساتید متقاضی تدریس در حوزه علمیه خواهران استان گلستان، با حضور اساتيد ارزياب حجت الاسلام والمسلمين ارشاد و حجت الاسلام والمسلمين ناطقي در محل مديريت استان برگزار شد.

 وی با بیان این که این ارزیابی به مدت دو روز در دو نوبت صبح و عصر صورت پذیرفت، افزود: 33 نفر  استاد آمادگی خود را برای تدریس در مقطع سطح 2 در حوزه علمیه خواهران اعلام کردند.

 معاون آموزش حوزه علمیه خواهران استان گلستان خاطر نشان کرد: متقاضیان تدریس در 8 گرایش فقه و اصول، تفسیر و علوم قرآنی، عقاید و کلام، ادبیات عرب، فلسفه و منطق، تاريخ، اخلاق، زن در اسلام، مورد ارزیابی قرار گرفتند.

جمالیزاده در پایان گفت: جلسه ارزیابی متقاضیان در دو بخش علمی و مهارتی انجام پذیرفت و اساتید ضمن ارزیابی علمی، به تدریس آزمایشی سرفصل های تعیین شده نیز پرداختند تا علاوه بر سطح علمی، میزان تسلط بر متن و موضوع، فن بیان، مهارت های تدریسی، نحوه ارتباط با مخاطب و... آنان مشخص شود.

 

کلید ‫واژه‌های مطلب:

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین