کد خبر: 186928402
تاریخ انتشار: چهارشنبه 13 تير 1397
خانه » سایت های خبری » همشهری آنلاین » تغییر ساعت کاری دانشگاه های آزاد و پیام نور تهران در فصل گرما
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

تغییر ساعت کاری دانشگاه های آزاد و پیام نور تهران در فصل گرما اجتماع > آموزش - همشهری آنلاین:معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی با صدور بخشنامه ای اعلام کرد: ساعت کاری سازمان مرکزی، واحد علوم و تحقیقات و تمامی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در استان تهران در تیر ماه از ساعت ۶ تا ۱۴ است. به گزارش فارس، عبدالرسول پورعباس معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی با صدور بخشنامه‌ای از تغییر ساعت کاری دانشگاه آزاد اسلامی

به گزارش چی 24 به نقل از همشهری آنلاین:به گزارش فارس، عبدالرسول پورعباس معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی با صدور بخشنامه‌ای از تغییر ساعت کاری دانشگاه آزاد اسلامی به ساعت 6 تا 14 در سازمان مرکزی، واحد علوم و تحقیقات، سازمان سما تهران و تمامی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران از روز شنبه 16 تیر تا 31 تیر ماه خبر داد.

بر اساس این بخشنامه، ضروری است تمام واحدها و مراکز دانشگاهی در استان تهران ضمن نظارت و تلاش جدی در خصوص کاهش مصرف انرژی، سیستم‌های سرمایش خود را در دمای 25 درجه سانتیگراد تنظیم و حداکثر تا ساعت 13:30 خاموش کنند.

همچنین واحدها و مراکز دانشگاه آزاد اسلامی در سایر استان‌ها طبق تصمیمات صورت گرفته در استان مربوطه عمل خواهند کرد.

بر طبق اين گزارش، محمد حاجی محمد‌علی مدیرکل امور اداری دانشگاه پیام‌‌نور نيز درباره مشخص شدن ساعت اداری و مرخصی فوق‌العاده دانشگاه پیام‌نور در تابستان اظهار داشت: در اجرای تبصره 2 ماده 27 آیین‌نامه استخدامی اعضای غیرهیات علمی و همسو با سیاست‌های ابلاغی دولت برای حداکثر صرفه‌جویی در مصرف انرژی و تامین مصارف عمومی و ضروری در تابستان ساعات و روزهای کاری به همراه دستورالعمل استفاده از مرخصی‌های استحقاقی و فوق‌العاده برای اجرا به استان‌ها ابلاغ خواهد شد.

مدیرکل امور اداری دانشگاه پیام‌نور تصریح کرد: در بازه زمانی 16 تا 22 تیر روزهای رسمی فعالیت دانشگاه در سازمان مرکزی، استان‌ها، مراکز و واحدها پنج روز در هفته تعیین و پنج‌شنبه‌ها تعطیل خواهد بود و ساعات اداری از 7:30 صبح تا 13:30 در همین ایام، تعیین شده است.

حاجی محمد‌علی زمان بهره‌مندی اعضا از مرخصی استحقاقی و فوق‌العاده در تابستان را در بازه زمانی 23 تیر تا 10 مرداد اعلام کرد و افزود: با درخواست مرخصی استحقاقی افراد در خارج از بازه زمانی اعلام شده با تائید مقام مجاز و به گونه‌ی که در انجام فعالیت‌های جاری دانشگاه خللی ایجاد نشود، موافقت خواهد شد.

وی تصریح کرد: اعضای هیات علمی نیز برای استفاده از مرخصی استحقاقی خود می‌توانند از تاریخ 23 تیر تا 20 شهریور لغایت پس از تائید مقام مجاز، اقدام کنند.

بر اساس تصمیم هیات رئیسه دانشگاه پیام‌نور ساعت کاری کارکنان دانشگاه پیام‌‌نور در سراسر کشور از شنبه 16 تیر ماه کاهش خواهد یافت و رعایت مواردی از قبیل خاموشی سیستم‌های سرمایشی و روشنایی غیرضروری پس از پایان وقت اداری، استفاده از حداقل انرژی الکتریکی برای روشنایی در روز، تنظیم دمای محیط کار روی حداقل 25 درجه سانتی‌گراد و استفاده از مولدهای اضطراری برای تولید برق در ماه‌های تیر و مرداد از ساعت 12:00 الی 18:00 ضروری است.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین