کد خبر: 186928404
تاریخ انتشار: چهارشنبه 13 تير 1397
خانه » سایت های خبری » همشهری آنلاین » تاثیر ارز بر تیم های ورزشی؛ پرداخت به مربیان و بازیکنان خارجی
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

تاثیر ارز بر تیم های ورزشی؛ پرداخت به مربیان و بازیکنان خارجی ورزش > فوتبال - همشهری آنلاین:با افزایش قیمت ارز و محدود شدن موارد استفاده از ارز دولتی، باشگاه هایی که از مربیان و بازیکنان خارجی استفاده می کنند با چالش جدی مواجه خواهند شد. تعدادی از باشگاه‌های ورزشی کشور به ویژه فوتبال از بازیکنان و مربیان خارجی استفاده می‌کنند از طرف دیگر تعداد قابل توجهی از مربیان تیم‌های ملی در رشته‌های مختلف ورزشی، غیر ایرانی هستن

به گزارش چی 24 به نقل از همشهری آنلاین:تعدادي از باشگاه‌هاي ورزشي كشور به ويژه فوتبال از بازيكنان و مربيان خارجي استفاده مي‌كنند از طرف ديگر تعداد قابل توجهي از مربيان تيم‌هاي ملي در رشته‌هاي مختلف ورزشي، غير ايراني هستند. اين افراد قراداده‌هاي خود را بر اساس دلار منعقد مي‌كنند.

اكنون با محدويت‌ها و نوسانات قيمت ارز، اين باشگاه‌ها و فدارسيون‌ها با مشكل جدي تامين دستمزد مواجه خواهند شد. در ميان دو تيم سرخابي پايتخت هم دچار مشكلات جدي خواهند شد.

به گزارش ايلنا، بعد از مدتها دولت مصوبه ای را تنظیم کرد تا دیگر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس نتوانند از ارز دولتی برای پرداخت مطالبات خود به بازیکنان و مربیان خارجی استفاده کنند.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین