کد خبر: 186930466
تاریخ انتشار: چهارشنبه 13 تير 1397
خانه » سایت های خبری » همشهری آنلاین » فرماندار تهران: ۱۰ درصد صرفه جویی نشود؛ خاموشی ها ادامه می یابد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

فرماندار تهران: ۱۰ درصد صرفه جویی نشود؛ خاموشی ها ادامه می یابد اقتصاد > انرژی - همشهری آنلاین:فرماندار تهران با تاکید بر لزوم کاهش ۱۰ درصدی مصرف برق در تهران افزود: اگر شهروندان این کاهش ۱۰ درصدی را در دستورکار قرار ندهند ناگزیر خاموشی ها در تهران ادامه خواهد داشت. عیسی فرهادی در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: نیاز است شهروندان تهرانی تنها 10 درصد از مصرف برق خود را کاهش دهند تا خاموشی نداشته باشیم. وی افزود: هنگامی که شهروندان در این ص

به گزارش چی 24 به نقل از همشهری آنلاین:عیسی فرهادی در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: نیاز است شهروندان تهرانی تنها 10 درصد از مصرف برق خود را کاهش دهند تا خاموشی نداشته باشیم.

وی افزود: هنگامی که شهروندان در این صرفه جویی همکاری نمی‌کنند طبیعتا ناچار هستیم محله به محله قطعی برق را داشته باشیم تا مردادماه هم به اتمام برسد.

فرماندار تهران ادامه داد: از همه شهروندان تهرانی تقاضا می‌کنم هر خانوار تنها 10 درصد در مدت 50 روز، صرفه‌جویی را مدنظر قرار دهند و به جای استفاده از 10 لامپ از 6 لامپ استفاده کنند تا این پیک مصرف برق را در فصل گرم سال سپری کنیم. مشکل کلی برای برق وجود ندارد و تنها مشکل استفاده زیاد در پیک مصرف است 10 درصد مشکل داریم که با همکاری شهروندان قابل حل است؛ در غیر این صورت ناگزیریم به قطع برق محله‌ای در تهران همانند شرایط فعلی ادامه دهیم.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین