کد خبر: 186932592
تاریخ انتشار: چهارشنبه 13 تير 1397
خانه » سایت های خبری » همشهری آنلاین » ۱۵ تیر؛ آغاز انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

۱۵ تیر؛ آغاز انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اجتماع > آموزش - همشهری آنلاین:رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: انتخاب رشته کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۷ دانشگاه آزاد اسلامی از روز جمعه ۱۵ تیر ماه آغاز می شود و تا ساعت ۲۴ روز پنجشنبه ۲۱ تیر ادامه خواهد داشت. به گزارش ایسنا، امیررضا شاهانی با اعلام این خبر اضافه کرد: داوطلبان می‌توانند به مدت یک هفته با مراجعه به سایت اینترنتی به نشانی www.azmoon.org برای ثبت کد رشته مح

به گزارش چی 24 به نقل از همشهری آنلاین:به گزارش ایسنا، امیررضا شاهانی با اعلام این خبر اضافه کرد: داوطلبان می‌توانند به مدت یک هفته با مراجعه به سایت اینترنتی به نشانی www.azmoon.org برای ثبت کد رشته محل‌های انتخابی اقدام کنند.

وی با بیان اینکه تعداد رشته محل‌های دوره کارشناسی ارشد امسال ۶ هزار و ۹۱۹ کد رشته محل است، افزود: ظرفیت‌های پذیرش نیز همانند سال گذشته است.

رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامي با اشاره به اینکه دفترچه راهنمای انتخاب رشته نیز در سایت اینترنتی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد منتشر شده است، تاکید کرد: هر داوطلب می‌تواند ۱۰۰ رشته/ محل را انتخاب و آن‌ها را در برگ اینترنتی انتخاب رشته ثبت کند.

شاهانی درباره هزینه‌های انتخاب رشته دوره کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد گفت: هزینه انتخاب رشته دوره‌های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۴۶ هزار تومان است که با کارت‌های بانک عضو شبکه شتاب و از طریق سایت اینترنتی یاد شده قابل پرداخت است.

وی درباره زمان اعلام نتایج گفت: نتایج نهایی این آزمون دهه اول شهریور اعلام خواهد شد.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین