کد خبر: 186934616
تاریخ انتشار: چهارشنبه 13 تير 1397
خانه » سایت های خبری » همشهری آنلاین » برگزاری کنسرت هشتاد سالگی چکناواریان | همراهی اینترنوا
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

برگزاری کنسرت هشتاد سالگی چکناواریان | همراهی اینترنوا فرهنگ > هنر - همشهری آنلاین:آنسامبل «اینترنوا» همزمان با هشتادمین سالروز تولد لوریس چکناواریان آهنگساز و رهبر ارکستر کنسرتی را با هدف حمایت از کودکان برگزار می کند. به گزارش مهر، آنسامبل «اینترنوا» روز دوشنبه ۲۵ تیر ماه همزمان با هشتادمین سالروز تولد لوریس چکناواریان آهنگساز و رهبر ارکستر کنسرتی را در تالار وحدت تهران برگزار می‌کند. تمام عواید حاصل از این کنسرت به

به گزارش چی 24 به نقل از همشهری آنلاین:به گزارش مهر، آنسامبل «اینترنوا» روز دوشنبه ۲۵ تیر ماه همزمان با هشتادمین سالروز تولد لوریس چکناواریان آهنگساز و رهبر ارکستر کنسرتی را در تالار وحدت تهران برگزار می‌کند. تمام عواید حاصل از این کنسرت به کودکان کار تعلق خواهد گرفت.

در این اجرا علاوه بر آثار چکناواریان مانند «نوستالوژی برای کوارتت زهی»، «رقص هیجان برای تکنوازی پیانو» و «۲۴ باگاتلا» آثاری از شوستاکویچ و دبوسی هم اجرا می‌شود.

پروژه «اینترنوا» همکاری بین نوازندگان کلاسیک ایران و اروپا است که از یک کوارتت اروپایی و دو کوارتت ایرانی تشکیل شده است. کوارتت اروپایی به سرپرستی دارا مورگان و همراهی ویکتوریا ماوروموستاکی، میگوئل سابرینو و پدرو سیلو نقش اصلی این اجرا را بر عهده دارند.

دو کوارتت ایرانی هم به سرپرستی بردیا کیارس و امیر باورچی به همراهی ‌نیلوفر سهی، نگار نوراد، مهدی جوانبخت، تینا جامه‌گرمی، دانیال جورابچی، ماکان خویی‌نژاد و اشکان لایق (سولیست پیانو)، در تعدادی از قطعات، کوارتت اروپایی را همراهی می‌کنند.

این کنسرت توسط موسسه فرهنگی «بناها و آواها» با تلاش‌های موسسه «ایلیا» در جهت اهداف خیریه برگزار می‌شود.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین