کد خبر: 186934619
تاریخ انتشار: چهارشنبه 13 تير 1397
خانه » سایت های خبری » همشهری آنلاین » ۲ هکتار از اراضی حیات وحش میانکاله در آتش سوخت
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

رئیس اداره محیط زیست بهشهر: ۲ هکتار از اراضی حیات وحش میانکاله در آتش سوخت شهر > محیط زیست ایران - همشهری آنلاین:رئیس اداره محیط زیست بهشهر از وقوع آتش سوزی در دو هکتار از اراضی گرده مرز واقع در ضلع جنوبی پناهگاه حیات وحش میانکاله خبر داد. به گزارش مهر، زمان رضا احمدی گفت: در پی گزارشی مبنی بر وقوع آتش‌سوزی در ضلع جنوبی پناهگاه حیات وحش میانکاله دو هکتار از اراضی این منطقه دچار حریق شد که با حضور به موقع ماموران حفاظ

به گزارش چی 24 به نقل از همشهری آنلاین:به گزارش مهر، زمان رضا احمدی گفت: در پی گزارشی مبنی بر وقوع آتش‌سوزی در ضلع جنوبی پناهگاه حیات وحش میانکاله دو هکتار از اراضی این منطقه دچار حریق شد که با حضور به موقع ماموران حفاظت محیط زیست مهار شد.

وی علت آتش‌سوزی را عامل انسانی اعلام کرد و گفت: بررسی بیشتر در این زمینه در دست انجام و بررسی است.

زمان احمدی در مورد خسارت وارد شده گفت: در این آتش‌سوزی پوشش گیاهی علفی خشک و سازیل طعمه حریق شد که با حضور به موقع ماموران حفاظت زیست مهار و از سرایت به پوشش گیاهی مناطق دیگر جلوگیری شد.

وی افزود: با توجه به گرمای هوا و خشک بودن زمین و وجود علف خشک در مناطق مختلف، انتظار است افراد از رها کردن آتش جدا خودداری کرده و از خاموش شدن آتش در محیط زیست و منابع طبیعی اطمینان حاصل و از منطقه خارج شوند.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین