کد خبر: 186940991
تاریخ انتشار: چهارشنبه 13 تير 1397
خانه » سایت های خبری » همشهری آنلاین » چهارشنبه ۱۳ تیر | روند کاهشی قیمت طلا و سکه
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

چهارشنبه ۱۳ تیر | روند کاهشی قیمت طلا و سکه اقتصاد > تجاری - مالی - همشهری آنلاین:قیمت طلا و انواع سکه در بازار امروز چهارشنبه سیزدهم تیرماه روند کاهشی داشت. به گزارش همشهری آنلاین، نرخ سکه بهار آزادی طرح جدید(امامی) امروز چهارشنبه سیزدهم تیرماه به هنگام بازگشایی بازار به قیمت 29 میلیون و پانصد و پنج هزار ریال قیمت‌گذاری شد. بالاترین قیمت روز 29 میلیون و پانصد و پانزده هزار ریال و پایین‌ترین قیمت 28 میلیون و هفتصد و سی و پنج

به گزارش چی 24 به نقل از همشهری آنلاین:به گزارش همشهري آنلاين، نرخ سكه بهار آزادي طرح جديد(امامي) امروز چهارشنبه سيزدهم تيرماه به هنگام بازگشايي بازار به قيمت 29 ميليون و پانصد و پنج هزار ريال قيمت‌گذاري شد. بالاترين قيمت روز 29 ميليون و پانصد و پانزده هزار ريال و پايين‌ترين قيمت 28 ميليون و هفتصد و سي و پنج هزار ريال بود و تا لحظه تنظيم اين خبر بر روي قيمت 28 ميليون و نهصد و پنجاه هزار ريال بود كه مجموعا 780 هزار ريال نوسان را به ثبت رساند.

نيم سكه‌ بهار آزادي نيز با حداقل قيمت يك ميليون و چهارصد و سيزده هزار تومان و حداكثر قيمت يك ميليون و چهارصد و سي هزار و پانصد تومان معامله شد و ربع بهار آزادي نيز بين حداقل 742 هزار تومان و حداكثر 757 هزار تومان ارزش‌گذاري ‌شد.

در بازارهای جهانی هر اونس طلا یک هزار و 253 دلار و 50 سنت ارزش‌گذاري شد و هر گرم طلای 18 عیار نیز در بازار ایران دو میلیون و 362 هزار و 900 ریال عرضه شد.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین