کد خبر: 186940995
تاریخ انتشار: چهارشنبه 13 تير 1397
خانه » سایت های خبری » همشهری آنلاین » قدردانی رهبرانقلاب از اقدام امام جمعه خرمشهر برای رفع مشکل آب
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

قدردانی رهبرانقلاب از اقدام امام جمعه خرمشهر برای رفع مشکل آب ایران > رهبری - همشهری آنلاین:حضرت آیت الله خامنه ای در پیغامی شفاهی از اقدام پیگیرانه و حضور میدانی امام جمعه ی خرمشهر برای رفع مشکل آب شرب شهرهای خرمشهر و آبادان و روستاهای هم جوار قدردانی کردند. به گزارش دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیغامی شفاهی از اقدام پیگیرانه و حضور میدانی امام‌جمعه‌ی خرمشهر برای رفع مشکل آب شرب شهرهای خرم

به گزارش چی 24 به نقل از همشهری آنلاین:به گزارش دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبري، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیغامی شفاهی از اقدام پیگیرانه و حضور میدانی امام‌جمعه‌ی خرمشهر برای رفع مشکل آب شرب شهرهای خرمشهر و آبادان و روستاهای هم‌جوار قدردانی کردند.

در هفته‌ی اخیر به دنبال شکسته شدن خط لوله‌ی انتقال آب غدیر که آب شرب شهرهای خرمشهر و آبادان و مناطق هم‌جوار را تأمین می‌کرد، مردم این دو شهر با مشکل جدی آب شرب مواجه شدند.

قدردانی رهبر انقلاب از امام جمعه خرمشهر

در پی این مسئله، حجت‌الاسلام والمسلمین موسوی‌فرد امام‌جمعه‌ خرمشهر ضمن حضور در کنار کارگران تعمیر این خط لوله در هویزه، به‌صورت نمادین و برای تسریع امور اقدام به جوشکاری این خط لوله کرد و از نزدیک پیگیر حل مشکل آب شرب مردم منطقه شد.

رهبر انقلاب اسلامی پس از اطلاع از این اقدام ایشان، در پیغامی از حجت‌الاسلام والمسلمین موسوی‌فرد قدردانی کردند

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین