کد خبر: 186941000
تاریخ انتشار: چهارشنبه 13 تير 1397
خانه » سایت های خبری » همشهری آنلاین » مدیر ارتباطات و امور بین الملل کمیسیون ملی یونسکو ایران منصوب شد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

مدیر ارتباطات و امور بین الملل کمیسیون ملی یونسکو ایران منصوب شد فرهنگ > میراث و تمدن - همشهری آنلاین:امیر روشن بخش به سمت مدیر ارتباطات و امور بین الملل کمیسیون ملی یونسکو- ایران منصوب شد. به گزارش خبرگزاری مهر، حجت‌الله ایوبی دبیرکل کمسیون ملی یونسکو ایران، طی حکمی امیر روشن بخش را به سمت مدیر ارتباطات و امور بین الملل این کمیسیون تعیین کرد. در این حکم آمده است: «امید که، در تعامل با رسانه ها و بهره گیری از ظرفیت های ملی

به گزارش چی 24 به نقل از همشهری آنلاین:به گزارش خبرگزاری مهر، حجت‌الله ایوبی دبیرکل کمسیون ملی یونسکو ایران، طی حکمی امیر روشن بخش را به سمت مدیر ارتباطات و امور بین الملل این کمیسیون تعیین کرد.

در این حکم آمده است: «امید که، در تعامل با رسانه ها و بهره گیری از ظرفیت های ملی و جهانی، پویایی و کارایی هرچه بیشتر این نهاد را موجب شوید.

امید است با همکاری دستگاه های ذیربط، بسیج امکانات داخلی و خارجی، استفاده از توان و انرژی های کمیته های ملی و همکاری با دفتر نمایندگی و دیگر نهادهای سازمان ملل، جلب مشارکت بخش خصوصی و نهادهای عمومی گام های موثری را در پیشبرد اهداف حایز اهمیت این نهاد مهم بردارد.»

امیر روشن بخش دانش آموخته رشته مدیریت رسانه در مقطع دکتری است که از سوابق کاری وی می توان به رییس دبیرخانه مسئولیت اجتماعی کشور اشاره کرد.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین