کد خبر: 186977396
تاریخ انتشار: چهارشنبه 13 تير 1397
خانه » حواشی » خبرگزاری رسمی حوزه » تشکیل شورای زکات در ۹۰ روستای هشترود
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
امام جمعه هشترود خبر داد:

حوزه/ امام جمعه هشترود از تشکیل شورای زکات در ۹۰ روستای این شهرستان خبر داد و خواستار تشکیل این شورا در دیگر روستاها شد.

تشکیل شورای زکات در ۹۰ روستای هشترود به گزارش چی 24 به نقل از خبرگزاری رسمی حوزه:
کد خبر: 454999 | تاریخ مخابره :۱۳۹۷/۴/۱۳ - ۲۳:۰۴ | سرویس: استان‌ها 52
امام جمعه هشترود خبر داد:
تشکیل شورای زکات در ۹۰ روستای هشترود
حوزه/ امام جمعه هشترود از تشکیل شورای زکات در ۹۰ روستای این شهرستان خبر داد و خواستار تشکیل این شورا در دیگر روستاها شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» از تبریز، حجت الاسلام علی رحیمی امام جمعه هشترود، روز چهارشنبه در همایش عاملین زکات در شهرستان هشترود گفت: سال گذشته بیش از دو میلیارد و ۳۱۵ میلیون ریال زکات فطریه و مستحبی در هشترود جمع آوری شد که از این مبلغ یک میلیارد و ۴۸۵ میلیون ریال زکات فطریه و مابقی مستحبی بوده است.

وی ادامه داد: در ۹۰ روستای شهرستان شورای زکات برگزار شده و انتظار می رود در دیگر روستاها نیز برگزار شود.

حجت الاسلام رحیمی وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه گندم دیم بیشترین محصولات کشاورزی این شهرستان است به علت خشکسالی سال گذشته مردم نتوانستند زکات پرداخت کنند.

امام جمعه هشترود زکات را وسیله تامین نیاز فقرای جامعه و نیازمندان دانست و افزود: باید زندگی این افراد از زکات تامین شود و اگر مردم نسبت به زکات اهتمام داشته باشند نیازمندی در این جامعه باقی نخواهد ماند.

وی با اشاره به اینکه پرداخت زکات واجب باید در این شهرستان نهادینه شود، ادامه داد: برای تحقق فراگیر شدن پرداخت زکات نیازمند به همکاری دیگر بخش‌های جامعه هستیم.

کلید ‫واژه‌های مطلب:

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین