کد خبر: 187072673
تاریخ انتشار: پنجشنبه 14 تير 1397
خانه » خبر گزاری ها » شبستان » برگزاری چهل و یکمین دوره مسابقات قرآنی در شیروان و بجنورد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی، از برگزاری مرحله شهرستانی چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم اوقاف در شهرستان های بجنورد و شیروان خبر داد.

به گزارش چی 24 به نقل از شبستان:

حجت الاسلام محمد صالحی نیا، رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی به خبرنگار خبرگزاری شبستان گفت: رقابت مرحله شهرستانی چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم اوقاف از صبح امروز پنج شنبه چهاردهم تیر، در دو شهرستان بجنورد و شیروان آغاز شده است.

 

وی با اشاره به رقابت 500 قرآن آموز در بجنورد و 200 نفر در شیروان، اظهارداشت: مرحله شهرستانی چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در دو بخش حفظ و قرائت و آواها و نغمات دینی و قرآنی در شهرستان های خراسان شمالی برگزار می شود.

 

حجت الاسلام صالحی نیا، با بیان اینکه مرحله شهرستانی رقابت ها از سی و یکم خردادماه در شهرستان ها آغاز شده، شیروان و بجنورد را آخرین شهرستان های برگزار کننده این دوره از مسابقات معرفی کرد.

 

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی، با بیان اینکه نفرات برتر مرحله شهرستانی به مرحله استانی راه خواهند یافت، یادآورشد: ۲۰ تیرماه سال جاری مرحله استانی و شهریور ماه نیز مرحله کشوری برگزارمی‌شود.

 

وی خاطرنشان کرد: چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در رشته‌های حفظ ۵ جزء، حفظ ۱۰ جزء، حفظ ۲۰ جزء، حفظ کل قرآن کریم، قرائت و ترتیل برگزار می شود.

 

حجت الاسلام صالحی نیا، افزود: بر اساس ابلاغ دستورالعمل اداره امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در دو بخش ویژه بزرگسالان به صورت مجزا برای خواهران و برادران برگزارمی‌شود.

 

 

پایان پیام/71

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین