کد خبر: 187072674
تاریخ انتشار: پنجشنبه 14 تير 1397
خانه » خبر گزاری ها » شبستان » خط دوم پروژه غدیر، نشانه کارآمدی نظام و دولت و هماهنگی مجموعه های مختلف است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

استاندار خوزستان، خط دوم پروژه غدیر را نشانه کارآمدی نظام و دولت و هماهنگی مجموعه های مختلف عنوان کرد اظهار داشت: فاز بعدی این پروژه تامین آب شرب مردم استان از سد دز است.

به گزارش چی 24 به نقل از شبستان:

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از اهواز، غلامرضا شریعتی، استاندار خوزستان، در آیین بهره ‌برداری آزمایشی از طرح آبرسانی غدیر 2 در منطقه ام الدبس، این پروژه را نماد وحدت، همدلی و توانایی دانست و گفت: فروردین 96 مصوبه مهم حل مشکلات زیرساخت های استان از سوی هیئت دولت به تصویب رسید.

 

وی با بیان اینکه این مصوبه شامل ریزگردها، فاز دوم طرح 550 هزار هکتاری و حقابه تالاب ها بود، افزود: این کار به طور استاندارد حداقل 2 سال و نیم زمان می برد که 95 کیلومتر لوله کشی کار شود، اما همه دست به دست دادند و کار در طول یکسال به سرانجام رسید.

 

وی این پروژه را نشانه کارآمدی نظام و دولت و هماهنگی مجموعه های مختلف عنوان کرد و ادامه داد: فاز بعدی این پروژه تامین آب شرب مردم استان از سد دز است که خط لوله آن خریداری و تامین شده و سایر قسمت ها شامل خط دوم اهواز، شوش و تصفیه خانه ها نیز به سرعت انجام می شود.

 

استاندار خوزستان، با اشاره به اینکه با این کار مشکل تامین آب شرب آبادان، خرمشهر، شادگان، دارخوین و مینوشهر مرتفع می شود، اظهارکرد: هدف ما این است که تا افق 1425 دغدغه آب شرب را به طور کامل رفع و رضایتمندی مردم را از نظام و دولت ایجاد کنیم.

 

پایان پیام/72

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین