کد خبر: 187084592
تاریخ انتشار: پنجشنبه 14 تير 1397
خانه » سایت های خبری » عصر امروز » دعای ایتام چرخ زندگی مان را خوب می چرخاند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

هر دو کارمند بازنشسته هستند و با اینکه حقوق بازنشستگی می گیرند،۱۰سال است که از پنج کودک یتیم حمایت مادی و معنوی می کنند و معتقد هستند کمک به همنوعان چرخ زندگیشان را روان تر می چرخاند.

به گزارش چی 24 به نقل از عصر امروز: به گزارش عصر امروز، کمک به همنوع و دستگیری از نیازمندان ثروت آن چنانی نمی‌خواهد، بلکه دل دریایی می‌خواهد تا با آن نیازمند و خواهان کمک را در دریای مهر و کرم خود، شستشو دهی.

 
محمد صفدری، بازنشسته هلال احمر و همسرش 10 سال است که از 5 کودک نیازمند ایتام حمایت مادی و معنوی می‌کنند.

 
صفدری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: از سال 87 کار حمایت از کودکان ایتام تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) را آغاز کردیم.

 
ابتدا یک کودک بود اما حالا پنج نفر را مورد حمایت قرار داده‌ایم و این افراد اهل شهرستان پلدختر در استان ایلام هستند.

 
در روزهای اول حمایت از کودکان ایتام از ماهی 20 هزارتومان شروع به حمایت مالی کردیم و در حال حاضر به ماهی 200 هزار تومان رسیده است. تاکنون این کودکان مورد حمایت را که الان بزرگ شده‌اند را ندیده‌ایم و فقط چند بار با آنها تماس تلفنی داشته‌ایم.

 
وی به اثرات کمک به نیازمندان در زندگی شخصی خود اشاره کرد و افزود: خیر و برکت، احساس خوب داشتن و حرکت چرخ زندگی در آرامش و خوبی چرخیدن؛ از اثرات با برکت دستگیری از این نیازمندان است.

 
وقتی این کار را توسعه دادیم، روند خیر و برکت نیز گسترش پیدا کرد.این کار ما باعث تشویق دیگر بستگان‌مان شده است؛ به طوری که خواهر خانم بنده، خواهر و برادرم نیز از کودکان ایتام حمایت کرده‌اند.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین