کد خبر: 187084593
تاریخ انتشار: پنجشنبه 14 تير 1397
خانه » سایت های خبری » عصر امروز » رژیم صهیونیستی آزمایش موشکی جدید انجام داد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

نیروی هوایی رژیم صهیونیستی از پایگاهی در سواحل مدیترانه، یک موشک جدید آزمایش کرد.

به گزارش چی 24 به نقل از عصر امروز: به گزارش عصر امروز، منابع اسرائیلی از انجام آزمایش موشکی توسط ارتش رژیم صهیونیستی خبر می‌دهند.

 
شبکه رادیویی «کان نیوز» گزارش داد که نیروی هوایی رژیم صهیونیستی امروز از پایگاه «پالماخیم» در سواحل مدیترانه، آزمایش موشکی انجام داده است.

 
گزارشات اولیه حاکی از آن است که این موشک به سمت دریا پرتاب شده است.

 
جزئیات بیشتری از این خبر و نوع موشک آزمایش شده هنوز منتشر نشده است.

 
این در حالی است که طی چند ماه اخیر مقامات امنیتی و نظامی رژیم صهیونیستی درباره احتمال وقوع جنگ جدید با گروه‌های مقاومت در منطقه، هشدار می‌دهند و در حال آماده کردن خود برای این تقابل نظامی هستند.

 
جدیدترین تبادل آتش رژیم صهیونیستی با سوریه در بامداد پنجشنبه 20 اردیبهشت رخ داد که جنگنده‌ها و توپخانه‌های رژیم صهیونیستی در واکنش به حملات راکتی ادعایی به بلندی‌های جولان اشغالی، تجاوز هوایی گسترده‌ای را به خاک سوریه شروع کردند. ارتش رژیم صهیونیستی مدعی است این راکت‌ها از سوی نیروهای حامی ایران شلیک شده و در پاسخ به آن، پایگاه‌هایی که مدعی حضور ایران در آن بودند هدف قرار دادند.

 
دبکافایل پیشتر گزارش داده بود که ارتش رژیم صهیونیستی در حال سازمان‌دهی و استقرار گردان‌های بزرگی از نظامیان خود در مرزهای سوریه و لبنان است و جنگنده‌های رژیم صهیونیستی نیز به طور مداوم بر فراز مناطق مرزی و محل استقرار نظامیان خود گشت‌زنی می‌کنند.

 
طی چند هفته اخیر نیز تنش‌ها بین رژیم صهیونیستی و گروه‌های مقاومت در غزه مانند جهاد اسلامی و حماس نیز افزایش یافته است.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین