کد خبر: 187089658
تاریخ انتشار: پنجشنبه 14 تير 1397
خانه » سایت های خبری » همشهری آنلاین » تغییر ساعت فعالیت خطوط پنجگانه متروی تهران و حومه
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

تغییر ساعت فعالیت خطوط پنجگانه متروی تهران و حومه شهر > شهری - همشهری آنلاین:مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: هم زمان با تغییر ساعت کار اداره های استان تهران از شنبه ۱۶ تیرماه ۱۳۹۷ ساعات فعالیت مترو تهران و حومه نیز تغییر می کند. به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری راه آهن شهری تهران و حومه، مهندس فرنوش نوبخت، مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه با اشاره به بخشنامه استانداری

به گزارش چی 24 به نقل از همشهری آنلاین:به گزارش مديريت ارتباطات و امور بین‌الملل شركت بهره‌برداري راه آهن شهري تهران و حومه، مهندس فرنوش نوبخت، مديرعامل شركت بهره‌برداري مترو تهران و حومه با اشاره به بخشنامه استانداری تهران در خصوص تغيير ساعت کار فعاليت اداره‌ها افزود: شركت بهره‌برداري مترو تهران و حومه در راستاي ارائه خدمات مناسب حمل و نقل ريلي درون شهري به شهروندان گرامی و برای رفاه حال بيشتر كاركنان اداره‌ها،  از ساعت ۵ صبح فعالیت قطارها آغاز مي‌شود.

فرنوش نوبخت تصريح كرد: از روز شنبه 16 تیرماه 1397، خطوط پنجگانه مترو تهران و حومه از ساعت ۵ صبح فعاليت خود را آغاز مي‌كنند و سرويس‌دهي آنها تا ساعت 22 و 30 دقيقه ادامه خواهد داشت. ضمن آن‌که برنامه حرکت قطارها با ساعات جدید کاری تطبیق پیدا می‌کند تا فاصله اعزام قطار در زمان‌های پرتردد کاهش یابد.

مديرعامل شركت بهره برداري مترو تهران و حومه در پايان خاطرنشان كرد: اين تغيير ساعت فعاليت مترو تهران و حومه تا پايان تيرماه اعمال مي‌شود و پس از آن زمان فعاليت به حالت عادي خود باز مي‌گردد.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین