کد خبر: 187092475
تاریخ انتشار: پنجشنبه 14 تير 1397
خانه » اقتصادی » بازار خبر » ثبت سفارش 5 هزار خودرو به صورت سازمان یافته انجام شده است/ ارسال پرونده به دادستانی برای تحقیقات دقیق تر
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

مدیرکل سازمان تعزیرات حکومتی استان تهران گفت: ثبت سفارش 5 هزار خودرو از طریق سایت وزارت صنعت به صورت سازمان یافته انجام شده است، به همین دلیل پرونده به دادستانی ارسال شد.

به گزارش چی 24 به نقل از بازار خبر:


به گزارش
 بازارخبر
محمد اسفنانی مدیر کل سازمان تعزیرات استان تهران در رابطه با پرونده ثبت سفارش 5 هزار خودرو از طریق سایت وزارت صنعت، معدن و تجارت اظهار کرد: قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز می‌گوید در مواردی که قاچاق به صورت سازمان یافته انجام می‌شود و یا ارزش کالا بالا باشد و یا مجازات تخلف موجب حبس فرد شود، رسیدگی به اینگونه پرونده‌ها در صلاحیت دادسرا است.

وی افزود: با بررسی‌های انجام شده برای سازمان تعزیرات در رسیدگی به پرونده ثبت سفارش 5 هزار خودرو، عدم صلاحیت صادر و پرونده به دادسرا ارسال شد.

مدیر کل سازمان تعزیرات حکومتی استان تهران تصریح کرد: به تشخیص قاضی سازمان تعزیرات حکومتی که به پرونده ثبت سفارش 5 هزار خودرو رسیدگی می‌کرد، معلوم شد که این تخلف به صورت سازمان یافته انجام شده است، به همین دلیل پرونده به دادستانی استان تهران ارسال شد تا با دقت بیشتر به آن رسیدگی شود.

انتهای پیام/

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین