کد خبر: 187093208
تاریخ انتشار: پنجشنبه 14 تير 1397
خانه » حواشی » خبرگزاری رسمی حوزه » مصاحبه داوطلبان ورودی به حوزه علمیه کرمانشاه در حال برگزاری است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

حوزه/ مصاحبه طلاب جدید الورود حوزه علمیه کرمانشاه از ۴ تا ۱۶ تیرماه، به مدت ۱۱ روز در مدیریت حوزه علمیه استان ادامه خواهد داشت.

مصاحبه داوطلبان ورودی به حوزه علمیه کرمانشاه در حال برگزاری است به گزارش چی 24 به نقل از خبرگزاری رسمی حوزه:
کد خبر: 455047 | تاریخ مخابره :۱۳۹۷/۴/۱۴ - ۱۳:۰۵ | سرویس: استان‌ها 62

مصاحبه داوطلبان ورودی به حوزه علمیه کرمانشاه در حال برگزاری است
حوزه/ مصاحبه طلاب جدید الورود حوزه علمیه کرمانشاه از ۴ تا ۱۶ تیرماه، به مدت ۱۱ روز در مدیریت حوزه علمیه استان ادامه خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری«حوزه» از کرمانشاه، مصاحبه طلاب جدید الورود حوزه علمیه کرمانشاه، از 4 تا 16 تیرماه، به مدت 11 روز در مدیریت حوزه علمیه استان ادامه خواهد داشت.

حجت الاسلام اسماعیل شادمانی مسئول امور صیانتی حوزه علمیه کرمانشاه در حاشیه برگزاری این برنامه  اظهار داشت: مصاحبه 100 نفر از طلاب جدید الورود حوزه علمیه استان  در مدیریت حوزه علمیه کرمانشاه برگزار می شود.

مسئول امور صیانتی حوزه علمیه کرمانشاه افزود: داوطلبان شهر کرمانشاه  که در مصاحبه شرکت می کنند و مصاحبه داوطلبان سایر شهرستان ها در روزهای آتی انجام می‌شود.

وی تصریح کرد: در این مصاحبه مسائل علمی، اخلاقی و همچنین  تست روان شناسی و مشاوره ی مورد توجه قرار می گیرد. شرکت در دوره میثاق طلبگی و همچنین اختبار و تثبیت از دیگر مراحل ورود به مدارس علمیه است.

حجت الاسلام اسماعیل شادمانی، همراه داشتن کارت ملی و شناسنامه، یک قطعه عکس، مدرک تحصیلی و کارنامه، معافیت تحصیلی و مدارک حفظ قرآن را از مهم ترین مدارک لازم برای شرکت در مصاحبه حضوری اعلام کرد.

وی در پایان یادآور شد که در روز پنج شنبه 14 فرصتی برای طلاب جدید الورود است و شنبه 16 تیرماه نیز جهت افراد کمیسیونی می باشد تا پس از  قبولی در مصاحبه مراحل بعدی جذب و گزینش را پشت سر بگذرانند.

کلید ‫واژه‌های مطلب:

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین