کد خبر: 187093210
تاریخ انتشار: پنجشنبه 14 تير 1397
خانه » حواشی » خبرگزاری رسمی حوزه » برگزاری دوره آموزشی ویژه مبلغات مدارس امین حوزه علمیه گیلان
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

حوزه/ معاونت تبلیغ حوزه علمیه استان گیلان در نظر دارد دروه توجیهی ـ آموزشی طرح تربیتی مبلغات مدارس امین را با محوریت سه شهرستان رشت، رودسر، و تالش در استان گیلان برگزارکند.

برگزاری دوره آموزشی ویژه مبلغات مدارس امین حوزه علمیه گیلان به گزارش چی 24 به نقل از خبرگزاری رسمی حوزه:
کد خبر: 455049 | تاریخ مخابره :۱۳۹۷/۴/۱۴ - ۱۳:۰۵ | سرویس: استان‌ها 50

برگزاری دوره آموزشی ویژه مبلغات مدارس امین حوزه علمیه گیلان
حوزه/ معاونت تبلیغ حوزه علمیه استان گیلان در نظر دارد دروه توجیهی ـ آموزشی طرح تربیتی مبلغات مدارس امین را با محوریت سه شهرستان رشت، رودسر، و تالش در استان گیلان برگزارکند.

حجت الاسلام میرهاشمی معاون تبلیغ و آموزش های کاربردی حوزه علمیه گیلان در گفتگو با خبرگزاری «حوزه»، گفت: جهت افزایش توانمندی مبلغات مشغول به فعالیت در مدارس امین سطح استان دوره ای یک روزه در سه نقطه استان برگزار خواهد شد.

وی هدف از برگزاری این دوره را ارتقای سطح دانش و معلومات تبلیغی مبلغات دانست و ادامه داد: در زمانه کنونی تبلیغ علی الخصوص برای نسل های جدید امری حساس بوده و با توجه به پویایی سطح جامعه و مخاطبین ما، ناچاریم تا در دوره های آموزشی به صورت متناوب و همچنین با ارائه محتواهای جدید به صورت مداوم،‌ مبلغین را بروز نمائیم. لذا درصدد هستیم تا حداقل در هر فصل، یک دوره آموزشی و محتوایی برگزار کنیم.

حجت الاسلام میرهاشمی افزود : همه مبلغینی که در حال حاضر مشغول تبلیغ در مدارس طرح امین هستند، موظفند در این دوره ها شرکت نمایند. پس از پایان دوره از شرکت کنندگان ارزیابی به عمل می آید و در صورت موفق شدن به همکاری با ایشان ادامه خواهیم داد.

وی بیان داشت: در استان گیلان در حال حاضر ۴۶ مدرسه امین مشغول به فعالیت است و در دوره فوق بیش از ۱۰۰ مبلغ شرکت خواهند کرد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین