کد خبر: 187096727
تاریخ انتشار: پنجشنبه 14 تير 1397
خانه » سلامت و بهداشت » اخبار تامین » با حمایت از سازمان تامین اجتماعی به آسیب پذیرترین اقشار جامعه کمک کنیم
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
نماینده ولی فقیه و امام جمعه مردم قزوین:

در آستانه هفته تامین اجتماعی، نشست مشترک مدیران کل و درمان، رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی قزوین با حضرت آیت الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه و امام جمعه مردم قزوین برگزار شد.

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار تامین:

 به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، حضرت آیت الله عبدالکریم عابدینی در این نشست آگاهی از شرایط ویژه تامین اجتماعی را برای تصمیم گیران ضروری برشمرد و گفت: همان گونه که در نگاه دینی و فرهنگ اسلامی در مقابل فرهنگ شیطانی غرب، به مقوله تولید بسیار سفارش شده ایم وظیفه ی فرد فرد جامعه است تا به سمت تولید بیشتر و مصرف کمتر به ویژه در سال " حمایت از کالای ایرانی" حرکت کرده و با حمایت از سازمان تامین اجتماعی در مسیر خدمت رسانی به آسیب پذیرترین اقشار جامعه گام برداریم.
نماینده ولی فقیه و امام جمعه مردم قزوین در ادامه افزود: ضرورت  برقراری پیوند مردم با مشکلات و عملیاتی نمودن فرهنگ ایمانی و اخلاقی در تصمیم گیری ها در فضای کنونی اقتصادی احساس می شود و قطعا در هر خیری  عنایات باریتعالی بوده و در هر شری منشاء اعمال خود مردم نمایان است  و با همگامی و همدلی با سازمانی که جمعیت عظیمی را زیر چتر حمایتی خود داشته و واگذاری این امانتداری به مدیرانی که صادقانه و خالصانه در این مسیر گام برمی دارند، می توان حامی واقعی مظلوم ترین اقشار جامعه بود.
مدیر کل تامین اجتماعی استان قزوین نیز در این نشست ضمن تقدیر از همراهی و حمایت امام جمعه قزوین از این سازمان به ویژه در محافل گوناگون سیاسی، اقتصادی، اجتماعی گفت: 61 درصد جمعیت این استان تحت پوشش تامین اجتماعی هستند و به 68 هزار خانوار مستمری بگیر مستمری و بیش از 7 هزار مقرری بگیر، بیمه بیکاری در استان قزوین ارائه می دهد .
سیروس نصیری افزود: ماهیانه 130 میلیارد تومانی هزینه های تامین اجتماعی در استان قزوین است در حالی که کارفرمایان  این استان 450 میلیارد تومان به تامین اجتماعی بدهکارند.
وی ادامه داد: سازمان تامین اجتماعی همراه همیشگی تولید داخلی و فضای کسب و کار ملی است . در مسیر حمایت از مجامع کارفرمائی و کمک به شرایط حاکم در واحدهای تولیدی و بهبود خدمت رسانی به بیمه شدگان، قانون بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب، مشوق های بیمه ای برای کارفرمایان جهت برون رفت از چالش های اشتغال، ابلاغ ممنوعیت خرید کالاهای خارجی به واحدهای اجرائی، تجلیل از کارفرمایان نمونه دوستدار کارگر، بازرسی الکترونیکی در مسیر نظارت بیشتر بر امور محوله، دریافت بیش از 95 درصد از لیست ها بصورت اینترنتی، بسترسازی لازم جهت ایجاد پرونده هوشمند، راه اندازی میز خدمت و ساختار نوین، راه اندازی نسخ الکترونیکی بجایگزینی دفترچه های درمانی و کاهش 20 درصدی صدور دفترچه در این زمینه و... صورت پذیرفته و تکریم بهینه ارباب رجوع در تمامی واحدهای اجرائی تاکید شده است.

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین