کد خبر: 187096728
تاریخ انتشار: پنجشنبه 14 تير 1397
خانه » سلامت و بهداشت » اخبار تامین » تبیین محاسبات بیمه ای توسط عضو سازمان بین المللی کار
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

در جلسه ای که با حضور مدیرعامل ، معاونان بیمه ای، اقتصادی و برنامه ریزی و فرهنگی و اجتماعی و سایر مدیران ارشد سازمان تامین اجتماعی برگزار شد، گزارش یافته های متخصصان سازمان بین المللی کار(ILO) و موسسه عالی پژوهش اجتماعی در مورد محاسبات بیمه ای ارائه شد.

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار تامین:

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مدیر کل دفتر آمار و محاسبات اقتصادی سازمان تامین اجتماعی در این جلسه با اشاره به پیشنهاد دکتر نوربخش مدیرعامل سازمان برای همکاری با اعضای سازمان بین المللی کار در خصوص محاسبات آکچوئری گفت: همکاری میان سازمان تامین اجتماعی و سازمان بین المللی کار شکل گرفته و کارگروهی در این سازمان با مشارکت کارشناسان حوزه های مختلف سازمان ایجاد شده است .
دکتر حسین مشیری تبریزی افزود:دانش  و علم محاسبات آکچوئری از طریق این همکاری ها به سازمان تامین اجتماعی منتقل شد.
محمد حسن زدا معاون بیمه ای سازمان تامین اجتماعی در این جلسه گفت: اصل تصمیم گیری ها در این معاونت بر اساس محاسبات آکچوئری است و در حال حاضر ابزار کار ما محسوب می شود و رعایت این محاسبات در تصمیم گیری ها بسیار مهم است.
دکتر شهرام غفاری رئیس موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی نیز در این جلسه با اشاره به حضور کارشناسان بیمه ای، فرهنگی و اقتصادی سازمان تامین اجتماعی، نمایندگان جامعه دانشگاهیان و شرکای اجتماعی سازمان در کارگروه  مذکور گفت: انتقال دانش و تجربیات محاسبات بیمه ای دنیا به کشور انجام شد.
پی یر پلاموندون از اعضای سازمان بین المللی کار در این جلسه به ارائه گزارش تحقیق در خصوص مسائل بیمه ای پرداخت. 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین