کد خبر: 187098315
تاریخ انتشار: پنجشنبه 14 تير 1397
خانه » خبر گزاری ها » شبستان » حادثه کشتار مردم در مسجد گوهرشاد یک نقشه انگلیسی بود
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به حادثه کشتار جمعی از هموطنان در مسجد کوهرشاد به دست رژیم پهلوی، گفت: این حادثه یک نقشه انگلیسی بود که با نوکری رضاخان صورت گرفت.

به گزارش چی 24 به نقل از شبستان:

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بیرجند، آیت الله سید علیرضا عبادی امروز (14 خرداد) در دیدار جمعی از اعضای دست اندرکاران برگزاری مراسم 21 تیرماه روز حجاب و عفاف، اظهار داشت: دین و حیا همواره با عقل همراه هستند و نمی توانند از یکدیگر جدا شوند.

 

وی با بیان اینکه ضریب هوشی با عقل متفاوت است، گفت: شاید کسی ضریب هوشی بالایی داشته باشد اما از قوه تعقل لازم برخوردار نباشد، لذا فکر قابل تقسیم است اما عقل اینگونه نیست.

 

امام جمعه بیرجند با اشاره به اینکه تحکیم خانواده براساس تعلیمات دین خدا یکی از مسائلی است که محبت می آورد، افزود: اعضای خانواده باید نسبت به یکدیگر اعتماد داشته باشند وگرنه محبت ها سست می شود.

 

آیت الله عبادی با بیان اینکه استاندارد بودن یک خانواده از منظر دین، بهداشت خانواده را بدنبال دارد، گفت: امروز متاسفانه فرهنگ غرب در برخی خانواده ها مشاهده می شود که این در حالیست که همین فرهنگ غربی در اروپا بنیان خانواده را از بین برده است.

 

وی با اشاره به حادثه کشتار جمعی از هموطنان در مسجد کوهرشاد به دست رژیم پهلوی، اظهار داشت: این حادثه یک نقشه انگلیسی بود که با نوکری رضاخان صورت گرفت.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه امروز فساد اخلاقی عالم را تهدید می کند، گفت: اگر اخلاق نمی آمد امروز دین و ارزش ها کلا از بین رفته بود.

 

آیت الله عبادی با بیان اینکه امروز منشاء همه مشکلات فرهنگ غرب است، اظهارداشت: این بی عفتی ها و بدحجابی ها که ریشه در خانواده دارد، می تواند یک جامعه ای را نابود کند.

 

وی با تاکید بر اینکه باید حقایق اسلام برای دختران و پسران ما بیان شود، گفت: بیشتر آنهایی که منحرف می شوند افراد دارای قلب ساده و صافی هستند که باید حقایق را برای آنها تبیین کنیم تا قبول کنند.

 

پایان پیام/70

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین