کد خبر: 187100927
تاریخ انتشار: پنجشنبه 14 تير 1397
خانه » سایت های خبری » اخبار آفتاب » «نقطه سر شب» با حال و هوای موسیقایی روی آنتن رفت
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
برنامه «نقطه سر شب» شب گذشته ۱۳ تیر با حضور ۲ نوازنده و حال و هوای موسیقایی روی آنتن رفت.

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار آفتاب:
فرهنگی

برنامه «نقطه سر شب» شب گذشته ۱۳ تیر با حضور ۲ نوازنده و حال و هوای موسیقایی روی آنتن رفت.

به گزارش خبرگزاری مهر، برنامه «نقطه سر شب» کاری از شبکه رادیویی تهران است که هر شب از ساعت ۲۲ تا ۲ بامداد به مدت ۴ ساعت روی آنتن می رود و شب گذشته ۱۳ تیر آرمین قیطاسی و وحید ایرانشاهی نوازنده مهمان این برنامه بودند.

آرمین قیطاسی نوازنده فلوت و تنظیم کننده در این برنامه گفت: در ایران وقتی می خواهیم کاری بنویسیم، آهنگسازی و یا تنظیم کنیم مشکل بزرگی داریم. اول باید ببینیم برای چه سبکی و یا چه کسی این کار را انجام می دهیم تا خروجی کار در نهایت خوب باشد. در همه جای دنیا وقتی کاری نوشته می شود با بهترین کیفیت اجرا می شود اما ما در ایران اگر ندانیم برای چه نوازنده و با چه توانایی ای می نویسیم، خروجی نهایی کیفیت خوبی نخواهد داشت.

وی در حال حاضر ۵ آلبوم را در سبک های موسیقی مختلف دنیا در حال تنظیم دارد که یکی از این آلبوم ها متعلق به کشور ترکیه است و حال و هوایی جوان پسند دارد. قیطاسی در این باره توضیح داد: به نظرم برای این قبیل موسیقی ها باید خواننده هایی جوان پسندتر انتخاب شوند، وقتی که سبک موسیقی ایرانی برایمان اهمیت دارد می توانیم تلفیفی از خواننده های جوان پسند و دیگر خواننده ها داشته باشیم.

وحید ایرانشاهی که به عنوان سریعترین گیتاریست دنیا نامش شنیده شده است در بخش دیگری از این برنامه عنوان کرد: در موسیقی پاپ به خوبی از ساز گیتار استفاده نمی کنند، چون کسی که کار را می نویسد باید توانایی خیلی خوبی داشته باشد.

«شب موسیقی» از مجموعه برنامه های «نقطه سر شب»، چهار شنبه شب ها از ساعت ۲۲ تا ۲ بامداد با حضور هنرمندان موسیقی به انعکاس اخبار و رویدادهای مهم موسیقی هفته می پردازد. علاقمندان می توانند این برنامه را از رادیو تهران موج اف ام ردیف ۹۴ و یا اپلیکشن ایرانصدا بشنوند.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین