کد خبر: 187112306
تاریخ انتشار: پنجشنبه 14 تير 1397
خانه » خبر گزاری ها » شبستان » برنامه های اوقات فراغت کانونهای مساجد خراسان جنوبی کیفی سازی می شود
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

کارشناس آموزش و پژوهش دبیرخانه مساجد خراسان جنوبی گفت: برنامه های اوقات فراغت کانونهای فرهنگی هنری استان با همکاری فنی و حرفه ای و اعطای گواهینامه کیفی سازی می شود.

به گزارش چی 24 به نقل از شبستان:

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بیرجند، محمدرضا نخعی پور امروز (۱۴ تیر) در نشست مشترک کارشناسان دبیرخانه مساجد خراسان جنوبی با انجمن های زیر نظر اداره کل فنی و حرفه ای خراسان جنوبی اظهار داشت: مهمترین هدف از تعامل دبیرخانه مساجد خراسان جنوبی با ادارات استان در بحث اوقات فراغت نوجوانان وجوانان، توجه به دغدغه های این قشر تاثیرگذار از جامعه و پاسخگویی به نیاز آنهاست.

 

وی با اشاره به اینکه امروز والدین با خاطری آسوده فرزندان خود را به کلاسهای کانونهای فرهنگی هنری مساجد استان در ایام تابستان می فرستند، افزود: با همکاری انجمن های زیرنظر اداره کل فنی و حرفه ای استان می توان نسبت به کیفی سازی کلاسهای این مراکز اقدام کرد.

 

کارشناس آموزش و پژوهش دبیرخانه مساجد خراسان جنوبی بر استفاده از فضای مساجد برای احیای کارکردهای واقعی این اماکن امن الهی تاکید کرد و گفت: برنامه های فراغتی با هدف معرفت افزایی، ترویج اخلاق و پرورش نوجوانان برگزار می شود.

 

نخعی پور اعطای گواهینامه در پایان کلاسهای تابستانی را با همکاری اداره کل فنی و حرفه ای رت اقدامی موثر در اجرای طرح آسمانی ها ذکر کرد و ادامه داد: کانونهای فرهنگی هنری مساجد با تخفیف ویژه این انجمن ها،‌ می توانند در رشته های مختلف هنری و آموزشی ورود کنند.

 

در این جلسه مقرر شد انجمن های تحت نظر اداره کل فنی و حرفه ای استان با موسسات زیر نظر جلساتی برگزار کرده و راهکارهای لازم برای انعقاد تفاهم نامه با دبیرخانه مساجد استان را اعلام کنند.

 

 

پایان پیام/70

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین