کد خبر: 187117796
تاریخ انتشار: پنجشنبه 14 تير 1397
خانه » سایت های خبری » بولتن نیوز » اقتصاد در سایه توجه به سیاست های اجتماعی توسعه می یابد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور گفت: بی توجهی به سیاست های اجتماعی اثر پیشرفت های اقتصادی را کم رنگ می کند و برای...

به گزارش چی 24 به نقل از بولتن نیوز:

به گزارش بولتن نیوز، حبیب الله مسعودی فرید روز چهارشنبه در آیین افتتاح دوره آموزشی 2 روزه حکمرانی خوب در ارومیه افزود: سیاست های اجتماعی در تقابل با سیاست های اقتصادی نیست و هر 2 به عنوان ابعاد راهبردهای توسعه ای کشور به شمار می رود.
وی با تاکید بر اینکه نفی هر کدام از این سیاست ها بر دیگری تاثیر منفی می گذارد، ادامه داد: مهمترین راهکار صرفه جویی در منابع، اصلاح سیاست ها و رویکردهای نادرست مدیریتی است و اگر رویکردها و سیاست های غلط مدیریتی اصلاح شود از هدر رفت منابع نیز جلوگیری خواهد شد.
وی بیان کرد: نگاه و رویکرد درست مدیریتی در ارتقای سطح کیفی خدمات، نقش پررنگی دارد و امروزه در سیاست های اجتماعی باید از ارائه صرف خدمات به سمت رویکردهای حکمرانی خوب که عدالت و برابری فرصت ها را در پی دارد، حرکت شود.
وی افزود: حرکت به سمت نهادهای پاسخگو از دیگر راهکارهای تحقق حکمرانی خوب است و معاونت امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور بر همین اساس با درک اهمیت موضوع دوره های مختلف مدیریتی را از سال گذشته آغاز کرده است.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین