کد خبر: 187119394
تاریخ انتشار: پنجشنبه 14 تير 1397
خانه » خبر گزاری ها » شبستان » بدون فرهنگ فاخر همه حوزه ضربه خواهند خورد / روحانیون به وابسته دعای والدین عاقبت به خیر و سنگربان اهل بیت (علیهم السلام) شده اند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل:

خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: بدون فرهنگ فاخر همه حوزه ضربه خواهند خورد حتی امروز ضعف در اقتصاد نشان می دهد که باید در زمینه های وجدان کاری، احساس کار جمعی و تعهد کاری کاری صورت نگرفته است.

به گزارش چی 24 به نقل از شبستان:

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از اردبیل، آیت الله سید حسن عاملی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل امروز (14 تیرماه) در همایش تجلیل از روحانیون معمر «هادیان نور» در سالن ولایت گفت: جامعه نیازمند فرهنگ است و این مقوله می تواند زمینه های رشد جامعه را فراهم کند.

 

وی با اشاره به اینکه بدون فرهنگ فاخر همه حوزه ضربه خواهند خورد حتی امروز ضعف در اقتصاد نشان می دهد که باید در زمینه های وجدان کاری، احساس کار جمعی و تعهد کاری حوزه های فرهنگی را فعال کنیم، تصریح کرد: اگر فرهنگ وجدان کاری، عرق ملی و تعهد کاری را تقویت کنیم شاهد رشد و شکوفایی اقتصاد و عدم اتکا به کشورهای استکباری خواهیم بود.

 

آیت الله عاملی، خاطر نشان کرد: فرهنگ خوب موجب پیشرفت و ترقی می شود و باید در زمینه های رشد اقتصاد با اتکا به فرهنگ حرکت کنیم تا زمینه های توسعه را فراهم شود.

 

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل، یادآور شد: روحانیون حاضر به وابسته کارهای نیک و دعای والدین موجب شده عاقبت به خیر و سنگربان اهل بیت (علیهم السلام) باشند.

پایان پیام/365

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین