کد خبر: 187126887
تاریخ انتشار: پنجشنبه 14 تير 1397
خانه » حواشی » خبرگزاری رسمی حوزه » فقدان ارزش های اخلاقی خانواده های لبنانی را تهدید می کند/ احزاب سیاسی به تشکیل دولت کمک کنند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
شورای مفتیان لبنان تاکید کرد:

حوزه/ شورای مفتیان لبنان تاکید کرد: تمام احزاب سیاسی باید به قانون پایبند باشند و به فعال شدن نهادهای دولتی کمک کنند.

به گزارش چی 24 به نقل از خبرگزاری رسمی حوزه:
کد خبر: 455093 | تاریخ مخابره :۱۳۹۷/۴/۱۴ - ۱۶:۵۴ | سرویس: بین الملل 126
شورای مفتیان لبنان تاکید کرد:
فقدان ارزش های اخلاقی خانواده های لبنانی را تهدید می کند/ احزاب سیاسی به تشکیل دولت کمک کنند
حوزه/ شورای مفتیان لبنان تاکید کرد: تمام احزاب سیاسی باید به قانون پایبند باشند و به فعال شدن نهادهای دولتی کمک کنند.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری «حوزه» امروز پنج شنبه شورای مفتیان اهل سنت لبنان به ریاست شیخ عبداللطیف دریان در دارالفتوای لبنان تشکیل جلسه داد.

شورای مفتیان لبنان در این نشست از علما و ائمه جماعت خواست در سخنرانی خود بر ارزش های اخلاقی متمرکز شوند، زیرا دوری از اخلاق این روزها خانواده های لبنان را تهدید می کند و این پدیده موجب زشت شدن چهره لبنان در انظار دیگران خواهد شد در حالی که لبنان کشوری است که در گذشته عرصه علم و فرهنگ و ایمان بوده است.

این شورا در ادامه خواستار سرعت بخشیدن به روند تشکیل دولت شد و افزود: تمام احزاب سیاسی باید به قانون پایبند باشند و به فعال شدن نهادهای دولتی کمک کنند و همه دست به دست هم داده و راه حل شرعی برای بحران اقتصادی و معیشتی و اجتماعی کشور به ویژه بحران بیکاری و کمبود برق بیابند.

شورای مفتیان لبنان در پایان این نشست خواستار حفظ اختیارات و جایگاه دولت و پارلمان شد و افزود: اقتدار کابینه باید حفظ شود تا بتواند مجری قانون اساسی باشد.

مفتیان لبنان در پایان از مردم خواستند از روشن کردن آتش در مناسبت های مختلف و آتش بازی های بیهوده و برهم زدن نظم عمومی خودداری کنند و سلاح های غیر قانونی خود را کنار بگذارند و همه امنیت اجتماعی را حفظ کنند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین