کد خبر: 187143606
تاریخ انتشار: پنجشنبه 14 تير 1397
خانه » خبر گزاری ها » شبستان » ضرورت بهره گیری قلم در روشنگری جامعه/ اصحاب رسانه در برابرعوام فریبی دشمنان بسیج شوند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

خبرگزاری شبستان:سخنگوی دولت با تاکید بر ضرورت بهره گیری قلم در روشنگری جامعه، گفت: اصحاب رسانه در برابرتهدیدات وعوام فریبی دشمنان بسیج شوند.

به گزارش چی 24 به نقل از شبستان:

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بندرانزلی، محمد باقر نوبخت، سخنگوی دولت در آیین اختتامیه اولین جشنواره ملی مطبوعات در سالن اجتماعات منطقه آزاد انزلی اظهار کرد: قلم در عرصه های مختلف گویای فعالیت های نظام و دولت است.

 

 وی با اشاره به  نقش قلم و خبرنگاران درجامعه افزود: قلم قابل تقدیس بوده و در آیات قرآنی بدان اشاره شده است.

 

سخنگوی دولت با بیان اینکه امروزه قلم باید در راستای دفاع از یک ملت و در عرصه واقعی ومجازی حرکت کند، گفت: منطقه آزاد انزلی نمادی از توسعه گیلان است.

 

نوبخت با بیان اینکه کشور بعد از انقلاب مورد تهدید دشمنان قرار گرفته است، تصریح کرد: از آغاز شکل گیری دولت تدبیر و امید، تهدیدات و تحریم های فشرده کشور را فرا گرفته است.

 

 وی خاطرنشان کرد: تهمت های ناروا به ملت ایران درراستای دانش هسته ای که در این بخش شورای امنیت بیش از هفت قطع نامه علیه کشور صادرکرده بود.

 

 سخنگوی دولت با بیان اینکه با آغاز دولت تدبیر امید برای رفع اتهامات و تهدیدات گام های موثری برداشته شده است، اظهار کرد:  رشد اقتصادی متوسط درمنطقه با تلاش جمعی از تلاشگران در کشور مهیا شد.

 

نوبخت به فروش نفت در چند ماهه نخست امسال اشاره کرد و افزود: 4درصد در آمدهای نفتی و 21درصد صادرات در سه ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه افزایش داشته است.

 

وی گفت: در این مدت قرار بر این بود که دومیلیون 410 بشکه به فروش برسد که موفق شدیم در این مدت دومیلیون و 550بشکه به فروش برسانیم.

 

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با اشاره به مشکلات فعلی و تورم در کشور تصریح کرد: در شرایط فعلی نیازمند همدلی و وحدت هستیم نباید از یگدیگر تسویه حساب سیاسی بگیریم.

 

نوبخت، وحدت، همدلی و در کنار هم بودن را یکی از مقوله های رفع مشکل اقتصادی کشور دانست و خاطرنشان کرد: رهبر انقلاب با تشکیل شورای هماهنگی اقتصادی با حضور سه قوه، یکی از مهمترین راهکارهایی بود که ارائه دادند که جای تقدیر و تشکر دارد.

 

وی با اشاره به نقش قلم در شرایط فعلی افزود : بهره گیری ازنقش قلم در روشن گری جامعه موثر است و همچنین در شرایط فعلی اصحاب رسانه ماموریت حساس و سنگینی در برابر دولت و جامعه برعهده دارند.

 

نوبخت با تاکید بر اینکه رسانه ها باید در برابر تهدیدات وعوام فریبی دشمنان بسیج شوند، گفت: در برابر حجمه های داخلی و خارجی خبرنگاران و اصحاب رسانه با نگارش خود می توانند نگاه واقع گری جامعه را به جامعه منتقل کنند.

پایان پیام/84

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین