کد خبر: 187146364
تاریخ انتشار: پنجشنبه 14 تير 1397
خانه » خبر گزاری ها » شبستان » دشمن، با عملیات های روانی روحیه مردم را تضعیف می کند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

رئیس شورای قرارگاه راهبردی عمار گفت: دشمن با ایجاد فتنه و شلوغی در تهران و دیگر استان ها می خواهد حواس ما را از مدیترانه و اسرائیل دور کند و در صدد است با عملیات های روانی روحیه مردم را تضعیف و بین مردم و نظام فاصله بیندازد.

به گزارش چی 24 به نقل از شبستان:

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از صومعه‌سرا، حجت الاسلام والمسلمین مهدی طائب، رئیس شورای قرارگاه راهبردی عمار عصر امروز(14تیر) درهمایش ناظران امین درکانون شهید بهشتی صومعه سرا اظهار کرد: برای نگهبان حزب گرایی مهم نیست و از اهداف انقلاب در بحث نظارت دور نمی‌شود.

 

وی با بیان اینکه هدف نهایی همه کسانی که وارد این عرصه می‌شوند باید امام زمان باشد، افزود: باید با عمل خود مقدمات ظهور امام زمان(عج) را فراهم کنیم.

 

 رئیس شورای قرارگاه راهبردی عمار،  کلید فتح خانه خدا را در اسرائیل دانست و گفت: امروز باید با وحدت و همدلی فاصله این فتح را کمتر کنیم.

 

حجت اسالاسلام طائب، وضعیت امروز جامعه را همچون ساعات پایانی جنگ صفین عنوان و تصریح کرد: هرلحظه به عقب برگردیم دشمن قرآن برسرنیزه کرده و پیروزی را از آن خود می کند.

 

وی با بیان اینکه امروزه دشمن قرآن را بر سر نیزه و ایجاد حکمیت کرده است، خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم شمشیرها را غلاف کنیم هزار سال عقب می‌افتیم زیرا  دشمن پی برده است که حرکت انقلاب رو به جلو و مقدمات آزادسازی قدس شریف فراهم شده است.

 

رئیس شورای قرارگاه راهبردی عماراظهار کرد: دشمن و ترامپ فکرشان این است که با ایجاد فتنه و شلوغی در تهران و دیگر استان‌ها می‌تواند حواس ما را از مدیترانه و اسرائیل دور کند و در صدد است با عملیات‌های روانی روحیه مردم را تضعیف و بین مردم و نظام فاصله بیندازد.

 

حجت‌الاسلام طائب با بیان اینکه دشمن توانایی مقابله با ایران را ندارد، افزود: آمریکا با حضور در خلیج فارس می‌خواست ایران را محدود کند و با پروژه ایران هراسی شروع کرد اما اکنون خودش گرفتار این پروژه شده است.

 

وی، تمام دعواهای بین مسلمانان را نشات گرفته از شیطان بزرگ آمریکا دانست و گفت: تمام قراردادهایی که برای امریکا منفعتی نداشته باشد بر هم می‌زند که نمونه بارز آن قرار دادهای معروف است.

 

 

 

 

پایان پیام/84

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین