کد خبر: 187165650
تاریخ انتشار: پنجشنبه 14 تير 1397
خانه » خبر گزاری ها » شبستان » نقش مهم مطبوعات در جنگ اقتصادی/ مطالبات خبرنگاران در مجلس پیگیری می شود
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اینکه امروز جنگ اقتصادی است و مطبوعات نقش مهمی دراین راستا دارند، گفت: بیمه و حقوق و مطالبات خبرنگاران مهمترین برنامه ای است که دنبال و در مجلس پیگیری می شود.

به گزارش چی 24 به نقل از شبستان:

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بندر انزلی، جبار کوچکی نژاد، نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی عصر امروز(14تیر) در آیین اختتامیه اولین جشنواره ملی مطبوعات در سالن اجتماعات منطقه آزاد انزلی اظهار کرد: اگر وزیری در کشور کم کاری کند استیضاح می شود.

 

وی با بیان اینکه یقینا کسانی که چوب لای چرخ نظام می‌گذارند در تاریخ کشور ثبت خواهند شد، افزود: دولت وظیفه دارد از رسانه ها حمایت کند.

 

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بیمه و حقوق و مطالبات خبرنگاران مهمترین برنامه‌ای است که در مجلس پیگیری می شود، گفت: خط قرمز مطبوعات فقط نظام است.

 

کوچکی‌نژاد با بیان اینکه هنگامی که منافع نظام با قلم خبرنگار در خطر باشد فضا برای رسانه باز نخواهد بود، تصریح کرد: رسانه ها واصحاب قلم نقش ارزنده ای در جامعه دارند.

 

وی با بیان اینکه خبرنگاران چشم بینای جامعه هستند، خاطرنشان کرد: خبرنگاران در دوران جنگ تحمیلی تلاش بسیاری داشتند و بهترین صحنه‌ها را برای ما به ثبت رساندند.

 

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز جنگ اقتصادی است و مطبوعات نقش مهمی دراین راستا دارند، اظهار کرد:  شفاف سازی عملکرد دولت به مردم از وظیفه خطیر اصحاب رسانه است.

 

پایان پیام/84

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین