کد خبر: 187167552
تاریخ انتشار: پنجشنبه 14 تير 1397
خانه » سایت های خبری » بولتن نیوز » وکیلی: از مردم ایران عذرخواهی می کنم
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
در مسابقات جهانی مانند گذشته جبران می کنیم

سرمربی تیم نوجوانان ایران گفت: نباید نقاط ضعف مان را نادیده بگیریم و باید به سازندگی بازیکن فکر کنیم.

به گزارش چی 24 به نقل از بولتن نیوز:

به گزارش بولتن نیوز، محمد وکیلی سرمربی تیم والیبال نوجوانان ایران بعد از شکست تیمش مقابل ژاپن، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در مجموع 2 تیم بازی بسیار زیبایی را ارائه دادند، تیم ما هم تلاش خودش را انجام داد اما به هرحال تیم ژاپن در توپ‌گیری داخل میدان بهتر از ما عمل کرد و نتوانستیم روی حملات دفاع کنیم. بهتر است صبور باشیم تا بتوانیم بازیکن بسازیم، پس نباید ملاک را مدال طلا در نظر بگیریم، از مردم هم عذرخواهی می‌کنم که نتوانستیم مردم عزیز را شاد کنیم.
وی ادامه داد: من سال‌های متوالی در این سطح کار کردیم و به خوبی می‌دانم که چیزی از ارزش‌های ایران کم نمی‌شود. ما در سال قبل به عنوان قهرمانی رسیدیم اما به هرحال ژاپن هم پیشرفت خیلی زیادی داشته است، ما زمان کمی داریم برای آماده‌سازی بازیکنان اما سعی می‌کنیم. والیبال ایران خیلی بهتر از والیبال ژاپن است.
سرمربی تیم والیبال نوجوانان ایران خاطرنشان کرد: ایران مدافع قهرمانی در جهان است و نباید نقاط ضعف‌مان را نادیده بگیریم. ما به تکنیک ژاپن باختیم اما به مرور زمان تکنیک بدنی هم به سطح آن‌ها می‌رسیم و این برد را هم به تیم حریف تبریک می‌گوییم. ژاپن رقیب قدرتمندی برای ما نیست، تیم‌های لهستان و برزیل برای ما در اولویت قرار دارند.
وکیلی درباره قضاوت داوران این مسابقه تصریح کرد: داوری عامل شکست ما نبود، ولی داوران در سطح آسیا در حد آزمایش هستند و برای فدارسیون آسیایی مسابقات نوجوانان آسیا چندان مهم نیست. میزبانی تبریز بسیار عالی بود. فدراسیون آسیا به زحمات کشورها اهمیت نمی‌گذارد. داور بازی نتوانست بازی را مدیریت کند. شرایط به‌گونه‌ای است که داورها به خوبی انتخاب نمی‌شود.

وی عنوان داشت: من از مردم عزیز ایران عذرخواهی می‌کنم، ما بازی زیبایی را ارائه دادیم اما به هرحال تکنیک ژاپن به ما چربید و نتوانستیم عرض اندام کنیم. قطعا اگر می‌توانستیم زودتر تمرینات را شروع کنیم وضعیت قطعا خیلی بهتر از این بود. به هرحال شما مطمئن باشید ما در مسابقات والیبال نوجوانان قهرمانی جهان، می‌توانیم نتیجه بسیار بهتری کسب کنیم.
سرمربی تیم نوجوانان ایران گفت: تیم‌های پایه قطعا بالا و پایین خیلی زیادی دارند، ما سعی کردیم تا بازیکنان بلند قامت را در تیم ملی جمع کنیم تا با ارائه تمرینات منظم و فشرده، سطح تکنیک بازیکنان را بالا ببریم تا از حیثیت والیبال ایران که قطعا بهترین آسیا و یکی از تیم‌های قدرتمند جهان است، دفاع کنیم. ورزش بالا و پایین های زیادی دارد و مطمئن باشید بعد از این پایین آمدن، یک بالا رفتن در انتظار والیبال ایران است.

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین