کد خبر: 187167555
تاریخ انتشار: پنجشنبه 14 تير 1397
خانه » سایت های خبری » بولتن نیوز » مراسم قرعه کشی پنج وزن نخست برگزار شد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی جهان- کرواسی

مراسم قرعه کشی مسابقات پنج وزن نخست رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی جهان، بعداز ظهر امروز در شهر زاگرب کرواسی برگزار شد.

به گزارش چی 24 به نقل از بولتن نیوز:

به گزارش بولتن نیوز، نتایج قرعه کشی نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:
در وزن 48 کیلوگرم که 19 کشتی گیر حضور دارند، سجاد عباس پور پس از استراحت در دور اول در دور دوم با لئونید موروز از مولداوی کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده کشتی گیران چین تایپه و رومانی می رود.
در وزن 55 کیلوگرم امیرحسین خوانساری پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با فافه یانا از گینه بیسائو کشتی می گیرد و در صورت پیروزی در این کشتی در دور سوم با برنده کشتی گیران چین و رومانی مبارزه می کند. در این وزن 24 نفر حضور دارند.
در وزن 65 کیلوگرم که 30 نفر حضور دارند، حسین قاسمی با الحراتی از عربستان دیدار می کند و در صورت پیروزی بر حریف خود در دور دوم به مصاف برنده کشتی گیران اوکراین و اسلواکی می رود.
در وزن 80 کیلوگرم محمد ناقوسی در دور اول استراحت می کند و در دور بعد به مصاف امیرخان تسوچویف از روسیه می رود و در صورت غلبه بر این حریف در دور سوم با برنده کشتی گیران هلند و قزاقستان مبارزه می کند. در این وزن 33 نفر حضور دارند.
در وزن 110 کیلوگرم که 19 نفر حضور دارند، محمدرضا عبدیان پس از استراحت در دور اول در دور دوم با توماس واورزینسکی از لهستان مبارزه می کند و در صورت گذر از این حریف در دور سوم به مصاف برنده کشتی گیران آذربایجان و هند می رود.

مسابقات اوزان فوق پس از وزن کشی در صبح فردا، از ساعت 13 (به وقت ایران) آغاز می شود و تا مشخص شدن نفرات حاضر در دیدار فینال ادامه خواهد داشت و مسابقات رده بندی و فینال نیز روز شنبه برگزار خواهد شد.
مسابقات پنج وزن دوم نیز روزهای شنبه و یکشنبه (16 و 17 تیرماه) برگزار می شود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین