کد خبر: 187170979
تاریخ انتشار: پنجشنبه 14 تير 1397
خانه » سایت های خبری » همشهری آنلاین » جایزه رسانه ای آلمان و فرانسه به یورگن هابرماس اهدا شد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

جایزه رسانه ای آلمان و فرانسه به یورگن هابرماس اهدا شد ارتباطات > رسانه و روزنامه نگاری - همشهری آنلاین:جایزه رسانه ای سال ۲۰۱۸ آلمان و فرانسه به فیلسوف نام آشنای آلمانی یورگن هابرماس تعلق گرفت. یورگن هابرماس، یکی از برجسته‌ترین متفکران معاصر اروپا و جهان به شمار می‌آید. به گزارش دویچه‌وله جایزه رسانه‌ای آلمان و فرانسه که در شمار برترین جوایز اروپا است، شامگاه چهارشنبه ۴ ژوئیه ۲۰۱۸ (۱۳ تیر) به یورگن هابرماس اهدا شد

به گزارش چی 24 به نقل از همشهری آنلاین:یورگن هابرماس، یکی از برجسته‌ترین متفکران معاصر اروپا و جهان به شمار می‌آید.

به گزارش دویچه‌وله جایزه رسانه‌ای آلمان و فرانسه که در شمار برترین جوایز اروپا است، شامگاه چهارشنبه ۴ ژوئیه ۲۰۱۸ (۱۳ تیر) به یورگن هابرماس اهدا شد. این جایزه در قدرشناسی از این اندیشمند برجسته و به پاس تلاش‌های بی وقفه‌ای این فیلسوف ۸۹ ساله و جهان‌وطن برای عزت اروپا و قوام دموکراسی به او اهدا شد.

یورگن هابرماس در سخنرانی خود به مناسبت دریافت این جایزه به وضعیت حاکم بر اروپا اشاره کرد و بر همبستگی بیشتر مردم و اعتماد و تفاهم متقابل ملت‌های این قاره تاکید ورزید.

جایزه رسانه‌‌ای آلمان و فرانسه برای نخستین بار در سال ۱۹۸۳ و به مناسبت بیستمین سالگرد قرارداد الیزه اهدا شد. این جایزه همه ساله به یک شخصیت یا سازمان موثر در تفاهم میان ملت‌های اروپا و نیز تاثیرگذار در مناسبات آلمان و فرانسه اهدا می‌شود.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین