کد خبر: 187171184
تاریخ انتشار: پنجشنبه 14 تير 1397
خانه » خبر گزاری ها » شبستان » ۲۱اثر در جشنواره ملی مطبوعات برگزیده شد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه ۶۳۴اثربه دبیر خانه جشنواره ملی مطبوعات ارسال شده است، گفت : ازمجموع این آثار ۲۱ اثربرگزیده شده است.

به گزارش چی 24 به نقل از شبستان:

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بندرانزلی ، فیروز فاضلی مدیر کل ارشاد اسلامی گیلان امروز(14تیر) در آیین اختتامیه نخستین جشنواره مطبوعات که در سالن اجتماعات منطقه آزاد انزلی برگزار شد اظهار کرد: رسانه ها نقش تاثیر گذاری در روند پیشرفت جامعه دارند.

 

وی با بیان اینکه رسانه ها با نگاه شایسته و واقع گرایانه‌شان می توانند تغییر و تحولاتی در جامعه ایجاد کنند، گفت: رسانه ها با نگاه حقیقی شان می توانند توسعه و پیشرفت کشور را مهیا کنند.

 

 فاضلی به جشنواره مطبوعات اشاره کرد و افزود: رسانه های گیلان آثار ارزنده ای به دبیرخانه این جشنواره با موضوعات مختلف ارسال کردند.

 

مدیر کل فرهنگ ارشاد گیلان با بیان اینکه گیلان دارای 288رسانه دارای مجوز، 19روزنامه و 216پایگاه خبری است، تصریح کرد: 634اثر به دبیر خانه نخستین جشنواره ملی ارسال شده بود که از این آثار 21اثر برگزیده شده است.

 

فاضلی اظهار کرد: گفتمان سازی اقتصادی و نقش رسانه ها در توسعه فرهنگی و اجتماعی و .... از مهمترین محورهای این جشنواره می باشد.

 

پایان پیام/84

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین