کد خبر: 187171685
تاریخ انتشار: پنجشنبه 14 تير 1397
خانه » سایت های خبری » بولتن نیوز » داعش مدعی شد 4 سرباز آمریکایی را در «دیرالزور»سوریه کشته است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

گروه تروریستی داعش مدعی شد که در عملیات دیروز در دیرالزور سوریه چهار تن از نظامیان آمریکایی کشته شده اند.

به گزارش چی 24 به نقل از بولتن نیوز:

به گزارش بولتن نیوز، گروه تروریستی داعش امروز (پنجشنبه) مدعی شد که چهار تن از سربازان آمریکایی در استان دیرالزور، واقع در شرق سوریه کشته شده‌اند.

خبرگزاری «اعماق» وابسته به این گروه تروریستی گزارش کرد که این چهار سرباز آمریکایی بر اثر انفجار بمبی در روستای «النملیه» واقع در ناحیه «الصور» دیرالزور کشته شده‌اند.

داعش می‌گوید عناصر این گروه به نیروهای آمریکایی کمین زده و ۱۸ بمب را در مسیر آن‌ها منفجر کرده‌اند. به ادعای داعش، شمار زیادی از نظامیان آمریکایی هم در این عملیات زخمی شده‌اند.

براساس ادعای خبرگزاری اعماق، عناصر داعش بعد از منفجر کردن بمب‌ها در مسیر نظامیان آمریکایی، با آن‌ها درگیر شده و پس از آن از صحنه درگیری گریخته‌اند.

هنوز ارتش آمریکا و ائتلاف نظامی تحت رهبری این کشور که بخش‌هایی از سوریه را در اشغال خود دارد، به این خبر واکنش نشان نداده‌اند.

ائتلاف موسوم به ائتلاف بین‌المللی ضد داعش به رهبری آمریکا در سال ۲۰۱۴ و به دنبال تسلط داعش بر بخش‌های وسیعی از اراضی سوریه و عراق تشکیل شد.

ائتلاف آمریکا به بهانه مقابله با تروریسم و داعش بخش‌هایی از شرق سوریه (منطقه التنف) را به اشغال خود درآورده و از شبه نظامیان کرد سوری موسوم به «نیروهای دموکراتیک سوریه» در منطقه شمال شرق این کشور حمایت می‌کند و بیش از ۱۵ پایگاه نظامی در این منطقه احداث کرده است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین