کد خبر: 187179406
تاریخ انتشار: پنجشنبه 14 تير 1397
خانه » سایت های خبری » بولتن نیوز » وزیر امنیت صهیونیستی سوریه را به حمله نظامی تهدید کرد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

وزیر کابینه امنیتی رژیم صهیونیستی تهدید کرد اگر ارتش سوریه به منطقه نزدیک به جولان اشغالی وارد شود اسرائیل حمله می کند.

به گزارش چی 24 به نقل از بولتن نیوز:

به گزارش بولتن نیوز، وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی دولت سوریه را به حمله نظامی تهدید کرد.

وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی تهدید کرد اگر نیروهای ارتش سوریه در منطقه عاری از سلاح مستقر شوند، ارتش اسرائیل به آنها حمله خواهد کرد. ۴۴ سال است که منطقه مرزی بین سوریه و جولان اشغالی تحت نظارت سازمان ملل به عنوان ممطقه عاری از سلاح شناخته می‌شود.

«گلعاد اردان» روز پنج‌شنبه در گفتگو با روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارونوت» در این‌باره افزود: ما باید تأکید کنیم وتمام تلاش خود را به کار گیریم تا برای روس‌ها و دولت بشار اسد روشن سازیم هر گونه حضور نظامی نیروهای ارتش سوریه در مناطقی که عاری از سلاح شناخته می‌شوند را نمی‌پذیریم.

او در پاسخ به این سؤال که در صورت ورود نیروهای ارتش سوریه به این منطقه واکنش اسرائیل چگونه است مدعی شد: اسرائیل بدون‌شک واکنش نشان خواهد داد.

هفته گذشته ارتش سوریه سرانجام عملیات بزرگ آزادسازی مناطق جنوبی و استانهای درعا و قنیطره را پس از شکست گفتگوها برای مصالحه با سران گروه‌های تروریستی آغاز کرد. ستانهای درعا و قنیطره درد نزدیکی مرز اردن و سرزمین‌های اشغالی قرار دارد،‌ به همین دلیل پیشروی ارتش سوریه در این منطقه موجب هراس صهیونیست‌ها و حامیان تروریست‌ها شده است.

از آغاز این عملیات، ارتش سوریه تاکنون ده‌ها شهر و روستا در ریف شرقی و شمالی استان درعا از اشغال گروه‌های تروریستی آزاد کرده است

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین