کد خبر: 187183034
تاریخ انتشار: پنجشنبه 14 تير 1397
خانه » سایت های خبری » بولتن نیوز » مسعود شجاعی در کنار دانشجویان بسیجی در خوزستان
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
فصل تازه ای از تعاملات که بسیج دانشجویی پایه گذاری کرد

اما بدون شک گل سرسبد اتفاقات خوزستان تعامل زیبای بسیج دانشجویی دانشگاه اهواز با کاپیتان تیم ملی فوتبال بود.

به گزارش چی 24 به نقل از بولتن نیوز:

 مسعود شجاعی در کنار دانشجویان بسیجی در خوزستانبه گزارش بولتن نیوز:امروز با وحدت و همدلی و البته کار جهادی تمام اقشار و سلایق جامعه از امام جمعه تا کاپیتان تیم ملی، طرح غدیر به ثمر نشست تاآب شیرین به دست خوزستانی‌ها برسد. بدون شک این بدترین خبر برای ضدانقلاب و بدخواهان ایران و ایرانی بود. همان‌ها که دندان تیز کردند و به بی آبی خوزستان هم رحم نکردند و بازهم خواستند ماهی خود را صید کنند.

ماجرای آب خوزستان نقطه عطف کم نداشت. آنجا که امام جمعه خرمشهر خود به میدان آمد و همه را یاد جهاد امام علی علیه السلام در نخلستان‌های کوفه انداخت. یا آنجا که وعاظ انقلابی تهران همچون حجت الاسلام بی آزار پیشانی بند بستند و گفتند بی آبی امروز خوزستان مثل تشنگی کودکان سیدالشهداست و باید به یاری آن‌ها شتافت. اما گل سرسبد اتفاقات خوزستان تعامل زیبای بسیج دانشجویی دانشگاه اهواز با کاپیتان تیم ملی فوتبال بود.

دانشجویانی که وقتی پست اینستاگرامی مسعود شجاعی را دیدند مثل خیلی‌ها صرفا دهان به بد و بیراه گفتن نگشودند و با دیدن نقطه مثبت اظهارات او یعنی دلسوزی برای خوزستانی‌ها از او خواستند به خوزستان بیاید و دوشادوش آنان در کار‌های جهادی شرکت کند. در طرف مقابل هم شجاعی مثل خیلی از سلبیریتی‌های معلوم الحال کشور که با مقوله سواد رسانه‌ای کاملا بیگانه اند؛ بجای گاردگیری مقابل بسیجی ها، دستی که برای کار و جهاد به سمتش دراز شده بود را به گرمی فشرد و سریعا به خوزستان رفت تا اینگونه باشد که دانشجویان بسیجی شیوه‌ی تازه‌ای از تعاملات را به رخ بسیاری از مدعیان بکشند. همان‌ها که بحث و جدل‌های ناتمام و بدون عمل آن‌ها حوصله بسیاری از مردم را سر برده است. در ادامه نگاهی می اندازیم به جزئیات این اتفاق میمون و مبارک.

 مسعود شجاعی، کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران به دعوت بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز برای کمک به مردم آبادان در این شهرستان حضور پیدا کرد و هزینه سه دستگاه آب شیرین کن صنعتی را تقبل کرد.

 وی شب گذشته با حضور در جمع جهادگران در شهرستان آبادان و نشست صمیمی با آن‌ها و گفتگو درباره وضعیت آب این شهرستان، هزینه سه دستگاه آب شیرین کن صنعتی را تقبل کرد.

مسعود شجاعی در کنار دانشجویان بسیجی در خوزستان

کاپیتان تیم ملی به وعده خود عمل کرد/ تقبل هزینه ۳ دستگاه آب شیرین کن برای مردم خوزستان

نبود آب شیرین در شهرهای جنوبی کشور از جمله آبادان و خرمشهر واکنش‌های زیادی در پی داشت و در این میان چهره‌های ورزشی نیز در این باره به اظهارنظر پرداختند.

یکی از این افراد مسعود شجاعی کاپیتان تیم ملی ایران در جام جهانی 2018 روسیه بود که در صفحه شخصی‌اش مطلبی در این باره نوشت. پس از این موضوع بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز در نامه‌ای از شجاعی خواست که با توجه به دغدغه‌هایش، در مناطق محروم حضور یابد، اقدامی که با پاسخ مثبت بازیکن تیم ملی روبرو شد و او اعلام کرد که هرچه زودتر هماهنگی‌های لازم را انجام داده و به مناطق محروم خواهد آمد.

 مسعود شجاعی در کنار دانشجویان بسیجی در خوزستان

کاپیتان تیم ملی به وعده خود عمل کرد/ تقبل هزینه ۳ دستگاه آب شیرین کن برای مردم خوزستان

 

شجاعی پوستر گروه جهادی شهید چمران اهواز را به‌منظور کمک به مردم خوزستان در صفحه شخصی‌اش قرار داد و از آنها تشکر کرد و روز گذشته (چهارشنبه)، به دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز رفت و پس از گفتگو در خصوص کمک به خرمشهر و آبادان، اعلام کرد که مبلغی به‌عنوان کمک از سوی اعضای تیم ملی فوتبال پرداخت می‌شود. همچنین سه دستگاه آب‌شیرین‌کن نیز در اختیار مناطق محروم قرار داده خواهد شد.

 شجاعی تأکید کرد: این کمک‌ها از طرف شخص او نیست و از طرف بازیکنان تیم ملی است. وی که اصالتاً آبادانی است، در نشست با اعضای بسیج دانشگاه شهید چمران درباره بسیاری از مسائل که از سوی خودش مطرح شده بود، صحبت کرد و در نهایت طرفین به این نتیجه رسیدند که هدف اصلی هر قشر و تفکری کمک به هموطنانی است که شرایط سختی را سپری می‌کنند.

 در همین رابطه طرفی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز در گفتگو با خبرگزاری دانشجو، گفت: کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان که امروز نیز در جمع جهادگران بسیجی حضور پیدا کرده بود، از نزدیک شاهد مشکلات معیشتی مردم قرار گرفت و همراه با دیگر جهادگران به مناطق مختف خوزستان کارهای آب رسانی را انجام داد.

 وی اضافه کرد: شجاعی در این دیدار ضمن تقدیر از دانشجویان جهادگر و پیوستن خود به جهادگران بسیجی عنوان کرد که ممکن است من از لحاظ فکر با شما متفاوت باشم؛ اما برای حرکت نظام به سوی پیشرفت و تعالی باید همه با هم همدل باشیم.

 مسعود شجاعی در کنار دانشجویان بسیجی در خوزستان

همچنین مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز در واکنش به حضور شجاعی در جمع جهادگران در صفحه توئیتری خود نوشت: با مشعود شجاعی خندیدیم، بحث کردیم و البته اختلاف نظرهایی هم داشتیم؛ اما در انتها به این نتیجه رسیدیم که جرکت نظرام روبه جلوست و همه باید برای کمک به مردم همدل باشیم.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین