کد خبر: 187259982
تاریخ انتشار: جمعه 15 تير 1397
خانه » سایت های خبری » بولتن نیوز » وزیر دفاع یمن: دشمنان منتظر غافلگیری‎ های جدید باشند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

پس از حملات منحصر به فرد پهپادی نیروهای یمنی علیه محل های تجمع مزدوران سعودی وزیر دفاع یمن گفت: دشمنان منتظر غافلگیری های جدید باشند.

به گزارش چی 24 به نقل از بولتن نیوز:

وزیر دفاع یمن: دشمنان منتظر غافلگیری‎‌های جدید باشندبه گزارش بولتن نیوز  به نقل از المسیره، "محمد ناصر العاطفی" وزیر دفاع یمن گفت که متجاوزان منتظر غافلگیر‌ی‌‌های جدید باشند.

وی افزود: به‌لطف شجاعت، زیرکی، و خبرگی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن، جبهه ساحل غربی به آتشفشان‌ ملتهبی تبدیل شده است که مهاجمان و اشغالگران و مزدوران و تجهیزاتشان را می‌بلعد.

وزیر دفاع یمن اظهار داشت: شن‌ها و ساحل‌های جبهه ساحلی به گورستانی برای متجاوزان و مزدورانشان تبدیل شده است.

وی به رژیم سعودی و امارات و پیروانشان درباره ادامه ظلم و لجبازی و جنایات علیه یمن و ملت بزرگ آن که همیشه مقاوم و آزاده و استوار بوده و هستند، هشدار داد.

وزیر دفاع یمن گفت: ما بارها به متجاوزان و اشغالگران درباره ظلم و ستم و ریختن خون شهروندان بیگناه و تخریب زیرساخت‌های کشورمان هشدار دادیم و به آن‌ها گفتیم که "محاسبات شما اشتباه است و شما با تجاوز به یمن به منافع استعمارگران و در رأس آن‌ها آمریکا و ا سرائیل خدمت می‌کنید".

وی افزود: ما بارها تکرار کردیم که نبرد ساحل غربی، جهنمی به‌معنای واقعی کلمه برای آن‌ها خواهد بود.

یگان پهپادی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن امروز پنجشنبه از حمله به مقر فرماندهی ائتلاف متجاوز سعودی در پادگان "البریقه" در عدن خبر داد.

این در حالی است که پایگاه‌های وابسته به ائتلاف متجاوز سعودی از وقوع انفجارهایی در مقر فرماندهی ائتلاف متجاوز سعودی در پی حملات پهپادی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن خبر دادند.

یک منبع در یگان پهپادی ارتش یمن گفت که در پی این حملات که مقر فرماندهی ائتلاف متجاوز سعودی در البریقه در عدن را هدف قرار داد، شماری از متجاوزان که بیشترشان اماراتی هستند، به‌هلاکت رسیده و یا زخمی شدند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین