کد خبر: 187267546
تاریخ انتشار: جمعه 15 تير 1397
خانه » سایت های خبری » بهترین ها اخبار روز » ممنوعیت همراه داشتن موبایل در جلسه امتحان
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از بهترین ها اخبار روز:

خبرگزاری فارس: محمدحسین کفراشی رئیس مرکز حراست وزارت آموزش‌ و پرورش با اشاره به برگزاری مطلوب امتحانات خردادماه، اظهار کرد: امتحانات خردادماه با کمک و تلاش مدیران‌کل برای اولین بار به صورت الکترونیکی انجام گرفت و با نرم‌افزاری که با همکاری مراکز حراست، فناوری اطلاعات و سنجش طراحی شد، فرایند برگزاری امتحانات از حاشیه امنیتی خوبی برخوردار بود.

وی در ادامه افزود: در روش قبلی برگزاری امتحانات، هم با افشای سؤالات روبه‌رو بودیم و همچنین هزینه‌‌بر بود و روش جدید مشکلات قبلی را حل کرده است.

کفراشی گفت: مسؤولان برگزاری امتحانات دقت داشته باشند که دانش‌آموزان به هیچ عنوان نباید تلفن همراه سر جلسه امتحان داشته باشند.

وی با بیان نکاتی در خصوص حفاظت از تجهیزات مدارس، افزود: در حفاظت از امکانات، تجهیزات و فضاهای آموزشی مدارس اهتمام بیشتری شود و مونیتورینگ مدارس به طور جدی پیگیری شود.

رئیس مرکز حراست وزارت آموزش‌ و پرورش، پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی را ضروری دانست و گفت: آسیب‌های اجتماعی در مدارس وجود دارد که متاسفانه روز به روز هم بیشتر می‌شود موثرترین نقش برای تعلیم و تربیت دانش‌آموزان بر عهده معلم است و برای کاهش آسیب‌ها و داشتن دانش‌آموزان آگاه و با مهارت باید در فرایند انتخاب معلم دقت بیشتری شود.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین