کد خبر: 187268279
تاریخ انتشار: جمعه 15 تير 1397
خانه » سایت های خبری » بولتن نیوز » جامعه کارگری به ربیعی اعتماد دارد/ مخالف استیضاح هستیم
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
خدادادی در گفتگو با بولتن نیوز:

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه جامعه کارگری به ربیعی اعتماد دارد، گفت: اینجانب بعنوان رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس مخالف استیضاح این وزیر هستم.

به گزارش چی 24 به نقل از بولتن نیوز:

گروه اجتماعی: رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه جامعه کارگری به ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعتماد دارد، گفت: اینجانب بعنوان رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس مخالف استیضاح این وزیر هستم.

جامعه کارگری به ربیعی اعتماد دارد/ مخالف استیضاح هستیم

سلمان خدادادی نماینده ملکان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار بولتن نیوز با اشاره به زمزمه استیضاح علی ربیعی وزیر تعاون در مجلس شورای اسلامی گفت: اینجانب بعنوان رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس و به همراه برخی دیگر نمایندگان مخالف استیضاح ربیعی هستیم.

وی در خصوص دلایل مخالفت با استیضاح گفت: این استیضاح را یک استیضاح کاری نمی دانم چرا که وقتی با نمایندگان متقاضی استیضاح صحبت کردم، به این نتیجه رسیدم که هدف آنها کاری نیست.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به محورهای استیضاح تصریح کرد: محورهای مطرح شده استیضاح ربیعی اصلا کاری نیست. وزیر در اسفند سال گذشته در مجلس استیضاح شد و تازه سه ماه از آن استیضاح گذشته است و آقایان اجازه نمی دهند تا وزارتخانه سروسامان یابد.

خدادادی گفت: همان نمایندگان که با همان محورهایی که در اسفند سال گذشته وزیر را استیضاح کردند اما صحن مجلس به وزیر رای اعتماد مجدد داد، مجددا همین محورها را مطرح کردند.

وی با بیان اینکه خیلی از محورهای استیضاح که مطرح شده مربوط به وزیر تعاون نیست، افزود: نمایندگان متقاضی استیضاح مطالب کلی را مطرح می کنند.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس تصریح کرد: استیضاح ربیعی در شرایط فعلی برای وزارت تعاون موجب ایجاد التهاب، دل نگرانی، تزلزل در مدیریت، ضعف، سستی و دغدغه در جامعه می شود و به همین دلیل استیضاح را به مصلحت نظام نمی دانم.

خدادادی تاکید کرد: هر کس محورهای استیضاح را مطالعه کند، در می یابد که محورهای مطرح شده برای استیضاح، موضوعات مهمی نیست که بتوان با آن وزیر را استیضاح کرد.

وی افزود: استیضاح وزیر با محورهای مطرح شده را در شان مجلس نمی دانم.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه برخی از موضوعات و مشکلات موجود با تغییر یک شخص و استیضاح وزیر درست نخواهد شد، گفت: برخی از مشکلات ریشه ای است و با تغییر یک فرد مشکلات حل نمی شود.

خدادادی خطاب به نمایندگان متقاضی استیضاح توصیه کرد که در استیضاح وزیر تعاون، خدا را ناظر ببینند و خدا را در نظر بگیرند.

وی در عین حال افزود: وقتی با بسیاری از استیضاح کنندگان صحبت کردم، به این نتیجه رسیدم که محورهای مطرح شده در حد استیضاح وزیر نیست.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس تصریح کرد: من نمی گویم وزارتخانه مشکل ندارد اما می توان اشکالات را رفع کرد.

خدادادی با بیان اینکه وزیر باید برخی مدیران ناکارآمد را تغییر دهد، افزود: جامعه کارگری به آقای ربیعی بعنوان وزیر اعتماد دارد. ضمن اینکه وی وزارتخانه و مشکلات موجود را می شناسد و کار بلد است.

مشکلات بیمه روستائیان و قالیبافان، عدم تعامل با بیمه‌گزاران، مشکلات سازمان تامین اجتماعی و شرکت‌های وابسته، مشکلات شستا، عدم توجه به استفاده از مدیران جوان از جمله محورهای استیضاح این وزیر عنوان شده است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین