کد خبر: 187269683
تاریخ انتشار: جمعه 15 تير 1397
خانه » سایت های خبری » بهترین ها اخبار روز » تقدیر ربیعی از موضع گیری اخیر سردار سلیمانی
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از بهترین ها اخبار روز:

خبرگزاری ایسنا: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار کرد: من از سردار سلیمانی، دوست دیرینم، سپاسگذاری و از موضع گیری وی که با دوراندیشی و نگاه استراتژیک بود، تشکر می‌کنم.  

علی ربیعی شب گذشته در آیین گرامیداشت روز ملی صنعت و معدن در نمایشگاه بین المللی مشهد با بیان اینکه امروز اتحادیه اروپا بر ادامه فعالیت بانکی در ایران تاکید کرده است، گفت: به هر حال دوران امروز دورانی است که باید با نگاه بلندمدت از بحران های آن عبور کنیم. باید توجه داشت بحران تمام می شود ولی چیزهایی که ما ساخته ایم باقی خواهد ماند. به اعتقاد من تحریم های امریکا و سیاست حمایت از کالای ایرانی که مقام معظم رهبری بر آن تاکید داشتند، یک فرصت تاریخی برای صنعتگران و کنشگران اقتصادی است.

ربیعی اظهار کرد: ما قطعا از این شرایطی که امریکا بر ما تحمیل می کند، سربلند بیرون خواهیم آمد. من از سردار سلیمانی، دوست دیرینم، سپاسگذاری و از موضع گیری وی که با دوراندیشی و نگاه استراتژیک بود، تشکر می کنم. امروز از یک سو بانک های اروپایی به سمت ایران می آیند و از یک سو رئیس جمهوری مواضعی اتخاذ می کنند و از سوی دیگر نیز این فرد دوست داشتنی، قاسم سلیمانی، موضع گیری می کند؛ اگر این ترکیب را برای اقتصاد خود دنبال کنیم، می توانیم بازار ۴۰۰ میلیون دلاری صنعت منطقه را در اختیار بگیریم.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین