کد خبر: 187271717
تاریخ انتشار: جمعه 15 تير 1397
خانه » سایت های خبری » همشهری آنلاین » هم اندیشی ضرورت‎ ها و ظرفیت های گفت وگوی اسلام و شینتو در ژاپن
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

از سوی رایزنی فرهنگی ایران برگزار می شود هم اندیشی ضرورت‎ ها و ظرفیت های گفت وگوی اسلام و شینتو در ژاپن دین و اندیشه > دین - همشهری آنلاین:نخستین هم اندیشی دینی ضرورت‎ ها و ظرفیت های گفت وگوی اسلام و شینتو ۲۴ تیرماه به میزبانی دانشگاه سنشو در توکیو برگزار می شود. به گزارش خبرگزاری مهر، نخستین هم‌اندیشی دینی ضرورت‎‌ها و ظرفیت‌های گفت‌وگوی اسلام و شینتو طی روز یکشنبه (۲۴ تیرماه) از سوی رایزنی فرهنگی ا

به گزارش چی 24 به نقل از همشهری آنلاین:به گزارش خبرگزاری مهر، نخستین هم‌اندیشی دینی ضرورت‎‌ها و ظرفیت‌های گفت‌وگوی اسلام و شینتو طی روز یکشنبه (۲۴ تیرماه) از سوی رایزنی فرهنگی ایران و به میزبانی دانشگاه سنشو در توکیو برگزار می‌شود.

علاوه بر سخنرانی سفیر و رایزن فرهنگی کشورمان، حجت‌الاسلام والمسلمین ابراهیم تاتسوئیچی ساوادا، معاون جامعةالمصطفی (ص) و اسلام‌شناس، ابوالقاسم جعفری، استاد دانشگاه ادیان و مذاهب و ماساتاکا تاکه شیتا، استاد ممتاز دانشگاه توکیو در خصوص موضوعات اسلامی و زمینه‌های گفت‌وگوی اسلام و شینتو مقالات خود را ارائه خواهند کرد.

همچنین، تاکه هیرو سایتو، استاد دانشگاه میجی، جون ایچی اونو، استاد دانشگاه سن شو و میزوئه موری، استاد دانشگاه ریکی ئو مطالبی را در خصوص شینتو و زمینه‌های گفت‌وگو با اسلام مطرح خواهند کرد.

این هم‌اندیشی اولین برنامه گفت‌وگوی دینی به همت رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در ژاپن و میزبانی دانشگاه سنشو است.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین