کد خبر: 187271718
تاریخ انتشار: جمعه 15 تير 1397
خانه » سایت های خبری » همشهری آنلاین » تغییر مدیران تلویزیون ادامه دارد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

تغییر مدیران تلویزیون ادامه دارد سینما و تلویزیون > رادیو و تلویزیون - همشهری آنلاین:پس از شبکه های چهار و سه سیما، مدیران شبکه های یک و پنج هم تغییر کردند. مجله شبکه‌های رادیویی تلویزیونی به گزارش ایسنا، روابط عمومی سیما اعلام کرده که مرتضی میرباقری ـ معاون سیما ـ با صدور احکامی مجید زین‌العابدین را به عنوان مدیر شبکه یک و جواد رمضان‌نژاد را به سمت مدیر شبکه پنج سیما منصوب کرده است. پیش از این مدیریت شبکه یک سیم

به گزارش چی 24 به نقل از همشهری آنلاین:به گزارش ایسنا، روابط عمومی سیما اعلام کرده که مرتضی میرباقری ـ معاون سیما ـ با صدور احکامی مجید زین‌العابدین را به عنوان مدیر شبکه یک و جواد رمضان‌نژاد را به سمت مدیر شبکه پنج سیما منصوب کرده است.

پیش از این مدیریت شبکه یک سیما را علیرضا برازش بر عهده داشت و مجید زین‌العابدین هم مدیر شبکه پنج سیما بود. رمضان‌نژاد هم از شبکه افق به شبکه تهران آمده است.

تلویزیون در شش ماه‌ اخیر با تغییر دیگر مدیران شبکه‌ها هم مواجه بوده است؛ بر این اساس علی اصغر پورمحمدی از مدیریت شبکه سه سیما رفت و رضا پورحسین هم مدیریت شبکه چهار را به فردی دیگر واگذار کرد. این دو مدیر قدیمی تلویزیون به مقام قائم مقامی معاونت سیما منصوب شدند.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین