کد خبر: 187272436
تاریخ انتشار: جمعه 15 تير 1397
خانه » حواشی » ابنا » وزیر دفاع یمن: ساحل غربی، گورستان متجاوزان خواهد بود
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

وزیر دفاع یمن با هشدار شدید به ائتلاف عربی به سرکردگی عربستان گفت که ساحل غربی گورستان متجاوزان خواهد بود.

به گزارش چی 24 به نقل از ابنا:

به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ سرلشکر «محمد ناصر العاطفی» وزیر دفاع یمن تاکید کرد که متجاوزان به زودی با اتفاق های غیر منتظره ای روبه رو خواهند شد.

وی نسبت به رفتار متکبرانه عربستان، امارات و متحدین آنها در قبال مردم یمن هشدار داد و گفت که یمن همچنان مقاوم و آزاد خواهد ماند و فارغ از هر گونه هزینه ای از کرامت و استقلال خود دفاع خواهد کرد.

العاطفی خاطرنشان کرد که سرزمین و سواحل جبهه غربی یمن گورستان متجاوزان خواهد بود و نبردهای آن بر درخشان ترین صفحات تاریخ ثبت خواهد شد.

وزیر دفاع یمن گفت: بارها نسبت به رفتار استکباری متجاوزان در قبال ملت خویش و کشتار مردم بیگناه اعم از زن و کودک هشدار داده و خطاب به آنها اعلام کرده ایم که شما با تجاوز نظامی به یمن منافع قدرت های استعماری و در صدر آنها آمریکا و رژیم صهیونیستی را تامین می کنید.

ائتلاف خودخوانده عربی به سرکردگی عربستان و امارات چهارشنبه (23خرداد) به رغم هشدارهای بین المللی درباره وخامت اوضاع انسانی، حملات گسترده ای را برای اشغال بندر الحدیده در غرب یمن آغاز کرد که تاکنون با مقاومت نیروهای ارتش و کمیته های مردمی این کشور روبه رو شده است.

.................
پایان پیام/ ۲۱۸

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین