کد خبر: 187272461
تاریخ انتشار: جمعه 15 تير 1397
خانه » سایت های خبری » بولتن نیوز » برانکو:کرواسی فرصتی عالی دارد تا دوباره کسب مدال کند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
ما از روسیه قوی تر هستیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس عنوان کرد که تیم ملی کرواسی در جام جهانی 2018 روسیه فرصتی دوباره دارد تا کسب مدال کند.

به گزارش چی 24 به نقل از بولتن نیوز:

گروه ورزشی: برانکو ایوانکوویچ، سرمربی سابق کرواسی و کنونی باشگاه پرسپولیس ایران برای نسل کنونی تیم ملی کرواسی آرزوی موفقیت کرد و عنوان کرد که این تیم فرصت خوبی را پیش رو دارد.

برانکو:کرواسی فرصتی عالی دارد تا دوباره کسب مدال کند

 به گزارش بولتن نیوز به نقل از فارس، تیم برانکو در جام جهانی 1998 در مسیر درستی قرار گرفت و موفق شد به سومی جهان برسد. برانکو در مصاحبه خود درباره عملکرد کرواسی در جام جهانی 2018 گفت: من به موفقیت تیم ملی کرواسی تا این جای رقابت ها بسیار افتخار می کنم. ما توانایی کامل خود را در این مسابقات نشان دادیم. این مسابقات نشان داد که فرصت بزرگی برای آنها وجود دارد تا دوباره بتوانند کسب مدال کنند.

وی افزود: پیش از این گفتم که مهمترین چیز پیروزی در گروه و راه یابی به مرحله دوم مسابقات است. اکنون در این راه موفق ظاهر شدیم.

سرمربی پرسپولیس درباره بازی پیش رو کرواسی با روسیه گفت: به نظرم ما تیم قوی تری از روسیه داریم. با چشم پوشی از نتیجه این بازی اما این فرصت خوبی برای کرواسی است تا دوباره مدال کسب کند. من این بازی را نه به عنوان مربی بلکه به عنوان یک هوادار دنبال خواهم کرد به همین خاطر من اراده دارم تا اکثر بازی ها را ببینم تا بدانم پیش روی ما چه می شود.

برانکو در پاسخ به این سوال که اکنون بهترین فرصت برای کرواسی است تا قهرمان جام جهانی شود، گفت: خیلی سخت است که از این قبیل چیزها را بگویم. این فرصتی عالی برای این نسل فوتبال کرواسی است تا جایگاهشان را در تاریخ فوتبال نشان دهند و کرواسی را بار دیگر این نقشه نشان دهند. فوتبال ورزشی غیرقابل پیش بینی است به همین خاطر هر چیزی ممکن است در آن اتفاق بیفتد. اما ما می توانیم همیشه برای آنها بهترین ها را آرزو کنیم.

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین