کد خبر: 187272463
تاریخ انتشار: جمعه 15 تير 1397
خانه » سایت های خبری » بولتن نیوز » کسب قهرمانی جهان را دور از دسترس نمی دیدم
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
عبدالهی:

قهرمانی کشتی آزاد نوجوانان جهان گفت: می خواهم در آینده و در رده سنی بزرگسالان به مدال طلای جهان و المپیک برسم و امیدوارم که روزی به هدفم برسم.

به گزارش چی 24 به نقل از بولتن نیوز:

 به گزارش بولتن نیوز، علیرضا عبدالهی، آزادکار نوجوان کشورمان پس از کسب مدال طلای مسابقات جهانی کرواسی،گفت: خیلی خوشحالم که توانستم در یک کشور دیگر، روی سکوی نخست جهان قرار بگیرم و باعث شوم که سرود کشورمان در سالن محل برگزاری این مسابقات طنین انداز شود و شاهد بالا رفتن پرچم مقدس کشورمان باشم.

عبدالهی در ادامه خاطر نشان کرد: متولد سال 1379 در شهر تهران هستم و مربیان سازنده‌ام آقایان تقی اکبر نژاد، صادق گودرزی و هادی داداشی هستند و سال‌هاست که زیر نظر این عزیزان به تمرین کشتی می‌پردازم.

وی تصریح کرد: بهترین عنوانی که قبل از این رقابت‌ها کسب کرده‌ام، مدال طلای نوجوانان آسیا در سال 2018 می باشد و اولین باری هم که به یک تورنمنت برون مرزی اعزام شدم، سال 2017 در جام جهوریت آذربایجان بود.

عبدالهی تاکید کرد: سطح مسابقات جهانی بسیار بالا بود اما خدا را شاکرم که توانستم با استرس و جوی که بر این مسابقات حاکم بود، کنار بیایم و مقابل حریفان سرسختی که داشتم، پیروز شوم.

وی در ادامه اظهار داشت: سخت‌ترین مبارزاتم را با کشتی گیران آمریکایی و آلمانی برگزار کردم که خوشبختانه توانستم این حریفان را شکست دهم.

عبدالهی در پاسخ به این سوال که آیا از قبل پیش بینی می‌کردید که به چنین مدالی برسید یا خیر، گفت: بله؛ با توجه به تلاش و زحماتی که خودم و مربیان کشیدند، کسب این عنوان را دور از دسترس نمی دیدم و خوشحالم که مزد زحماتم را با رسیدن به این مدال گرفتم و توانستم جواب زحمات مربیانم را بدهم.

کشتی گیر خوش آتیه کشورمان تصریح کرد: می‌خواهم در آینده و در رده سنی بزرگسالان به مدال طلای جهان و المپیک برسم و امیدوارم که روزی به هدفم برسم تا باز هم پرچم کشورمان را بر فراز سایر پرچم‌ها ببینم و دل هموطنانم را شاد کنم.

قهرمان کشتی آزاد نوجوانان جهان در پایان تاکید کرد: الگوی اخلاقی‌ام جهان پهلوان تختی و الگوی ورزشی‌ام نیز آقای صادق گودرزی می‌باشد که جا دارد از ایشان و همچنین آقایان تقی اکبرنژاد و هادی داداشی و مربیان تیم ملی بابت زحماتی که برایم کشیده‌اند، تشکر کنم. از خانواده‌ام نیز که همواره در سختی‌ها و مشکلات کنارم بودند و مشوق من برای رسیدن به این عنوان بوده اند، تشکر می‌کنم.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین