کد خبر: 187272465
تاریخ انتشار: جمعه 15 تير 1397
خانه » سایت های خبری » بولتن نیوز » تلاش می کنم زمینه خلاقیت بازیکنانم را فراهم کنم
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
جام جهانی / تیته:

سکاندار تیم ملی برزیل، بلژیک را ستایش کرد و از بازیکنانش خواست با نهایت توان مقابل این تیم بجنگند.

به گزارش چی 24 به نقل از بولتن نیوز:

 به گزارش بولتن نیوز، تیته معتقد است بلژیک با وجود داشتن بهترین خط حمله جام‌جهانی 2018 در جدال مرحله یک‌چهارمنهایی با تیم او، برزیل دچار مشکل خواهد شد.

او در کنفرانس خبری پیش از بازی گفت: بلژیک بهترین خط حمله تورنمنت را در اختیار دارد. خلاقیت ترکیب بلژیک بسیار بالاست و از بازیکنان خوبی سود می‌برد. بازی بزرگی خواهد شد. بلژیک و برزیل هر 2 با توجه به خصوصیات بازیکنان خود عالی بازی می‌کنند. به نظر من رقیب، یک مدعی جدی برای فتح جام‌جهانی است.

تیته در ادامه افزود: البته این تیم مدعی که صاحب بهترین خط حمله جام است، قطع مقابل مردان من به دردسر می‌افتد. در این باره شک نکنید.زیاد نیازی نیست باهوش باشم تا ببینم نیمار بازی به بازی به فرم ایده آل نزدیک‌تر می‌شود. من و همه کادر فنی از یک طرف و پزشکان تیم هم از طرف دیگر در کنار نیمار بودیم تا هر چه سریع‌تر به میادین برگردد. از روی تجربه می‌دانستم هر بازیکنی به چند بازی پشت سر هم برای فراموش کردن مصدومیت نیاز دارد. نیمار زودتر کار را تمام کرد چون بازیکنی عالی است.

سرمربی تیم ملی برزیل در پایان افزود: برزیل توانایی زدن هر نوع گلی را دارد چون بازیکنان لازم را دارد. در صحنه گل اول به مکزیک پای بازیکن حریف به توپ نخورد و ما با سرعت بالا و جایگیری های عالی و با چند پاس سریع، گلزنی کردیم. برزیل در یک سوم پایانی زمین بازیکنان خلاق فراوانی دارد. تلاش می‌کنم تیمم در بازی بدون توپ و کارهای دفاعی سازماندهی شده باشد و شرایط را به بهترین شکل برای بازیکنان خلاق در یک سوم پایانی زمین فراهم می‌کنم تا آنها به جادوگری، دریبل و خلاقیت تشویق شوند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین